Щастя материнства приходить не завжди, коли бажаєш. Трапляється, що у люблячих пар не виходить стати батьками. І начебто причин, пов'язаних зі здоров'ям немає, і життя радує, і побут налагоджений.

Але дитинка все не приходить в цю сім'ю.

Можливо, він просто хитрий малюк і цей веселий янголятко хоче, щоб батьки попрацювали заради його появи. Можливо, скоро ви розкриєте в собі нові таланти, риси характеру, які допоможуть вам по-іншому подивитися на цей світ, змінитися внутрішньо, стати краще. І тоді бути вашої сім'ї ще більше і щасливішим.

У суспільстві ходить дуже багато чуток і прийме, завдяки чому можна завагітніти. Але, звичайно, головне - це наявність партнера.

Ось кілька популярних і дуже дієвих способів підвищити ймовірність стати мамою:

1. Дуже красива і багатьом відома вишивка від Dimensions "Майже ідеальний".

Така величезна кількість відгуків, стільки щасливих мам, не перестаючи, пишуть, що ця вишивка "працює"! Ці прекрасні янголята викликають самі милі і добрі почуття, налаштовують на позитивний лад. Дуже багато хто бачив "смугастий" тест практично відразу після закінчення вишивки, у кого-то проходив рік.

Ось тільки деякі відгуки: "Вишивала останні хрестики, коли на тесті з'явилася друга смужка. Тепер це творіння висить над ліжечком моєї дочки ...", "... через 2 місяці я дізналася, що вагітна ...", "Через рік я вишила янголят для двоюрідної сестри ... через місяць і вона була в положенні "," ... подруга зробила цю вишивку - сестра на третьому місяці "," ВСЕ кому радила - або батьки, або ось-ось ними стануть ".

Так що, дівчатка - дерзайте! Чудовий подарунок для сімейних пар!

2. Світовий шедевр, картина "Весна" італійського художника Сандро Боттічеллі.

За всесвітньої мережі ходять чутки про її магічні властивості, що якщо довго дивитися на цю картину, то обов'язково завагітнієш. Її роблять заставкою на робочий стіл комп'ютера, вішають на стіну.

Картина написана в 1478 році для спальні Лоренцо ді Пьерфранческо Медічі і його першої дружини Семіраміди. Юному Медічі тільки виповнилося 15 років, і перед ним стояло відповідальне завдання - продовження роду. Саме натякаючи на цю місію, Боттічеллі зображає 9 символічних фігур, які тільки цим питанням і стурбовані. Число 9 вважалося магічним, його пов'язували не тільки з міфологічної моделлю світу, але і з народженням людини.

Зовсім не хочеться говорити, про те, що це прикмета, так як це надзвичайно важливий і відповідальний крок. Дуже часто ми чуємо історії про те, що люди, які абсолютно зневірилися народити свою дитину, вирішуються на усиновлення, а в дуже швидкому часі у них народжується власна дитина. Звичайно такий сміливий, добрий і неймовірно складний вчинок гідний нагороди згори. Значить вони довели, що можуть бути відповідальними, щирими і люблячими батьками, і тоді у такої пари з'являються власні діти.

Ця рослина з давніх часів вважається символом сім'ї, дітей та благополуччя в домі. За різними повір'ями жінка, яка бажає завагітніти, повинна вкрасти листочок фікуса, за іншою версією - просто придбати, купити або взяти додому фікус. При цьому потрібно з турботою доглядати за рослиною.

Мелколистние фікуси розмножуються стебловими живцями, а фікус з великими листками можна пересадити листовим черешком. Загалом, жінці необхідно відрізати листок з невеликим стеблом і поставити в водичку, поки він не пустить корінці. Потім його потрібно пересадити в землю.

Ось один з відгуків: "... чоловік подарував мені фікус і через 4 місяці заповітні //, і у подруги так само було! Кажуть, це така прикмета - якщо чоловік подарував фікус, то чекай поповнення! Попросіть у свого, щоб подарував".

5. Вагітна подруга.

Спілкуємося, дружимо з вагітними подругами, родичами і колегами. Доїдаємо, допиваємо з їх чашок (прошу без фанатизму =)). Все культурно і з гумором. Чіпаємо, гладимо вагітні животики, можна приміряти одяг вагітної. І звичайно, найдієвіший варіант - посидіти на стільці вагітної жінки. Дуже часто в офісах зустрічаються "чарівні стільці", коли співробітниці, які сиділи на них, одна за одною йдуть в декрет. Крім як дивом не назвеш, але подібні випадки мають місце бути в нашому повсякденному житті.

Також дієвий метод - годувати вагітну сухариками або коду сама вагітна вас погодує з ложечки. Дуже забавно =)))

6. "Вагітні чіхі".

Як би там не було смішно, але спілкуючись на форумах, особливо на mamochki.by. дівчинки в цікавому положенні часто практикують "чхання" на всіх, хто ще не завагітнів. І це працює! Адже у нас на сайті панує доброзичлива атмосфера, дівчатка завжди готові підтримати і допомогти один одному. І, звичайно, щаслива вагітна посилає бажаючим найпозитивнішу і довгоочікувану інфекцію вагітності, кажучи при цьому "Аааапчхііі!". Для рідкісних відвідувачів форумів хотілося б уточнити, що чіхі - це текстове послання, листування, в якій буквально друкується "чих".

7. Бездомне тварина.

Прихистити вдома кошеня, цуценя або інша істота. Допомагаючи тварині, ти робиш добру справу, ти починаєш дарувати свою любов і турботу, відволікаєшся від нав'язливих думок про вагітність. І "всесвіт" за добро відповідає добром, даруючи вагітність.

Також старовинне повір'я. Сім'ї, які бажають малюка, приносили гілочки верби до себе в будинок. За іншими прикметами гілочки верби клали біля ліжка, до тих пір, поки жінка не завагітніє.

9. Святі місця і молитви.

Чари трапляється з зневіреними жінками після відвідин святих місць. Детально про них ми напишемо спеціальну статтю.

У Білорусі є кілька чудотворних місць, ось деякі з них:

-, Чудотворна ікона Богородиці (знаходиться в міському селищі Белинічи Могилевської області).

-, Могилка Валентини Мінської (розташована в селі Крисова Дзержинського району).

-, Нетлінні мощі святого Іоанна Кремінський (село Корми, під Добруш).

10. Пояс Пресвятої Богородиці і пояски-стрічки.

Дуже значущим і доленосним для багатьох матусь стало поклоніння Поясу Пресвятої Богородиці, а також так звані паски-стрічки Пресвятої Богородиці. Їх виготовили для того, щоб кожна дівчина могла взяти з собою і пов'язати такий поясок навколо живота. Якщо вірити і носити такий поясок, то вагітність не змусить себе довго чекати.

прикмети про вагітність
прикмети про вагітність

На цьому ми бажаємо вам якнайшвидшого і легкої вагітності! Нехай у ваших животики поселяться дітки і порадують вас своїм народженням через 9 місяців.

Поділіться даними порадами з тими парами, які ще не ощасливлені дітьми. Прикмети і повір'я не народжуються просто так, вони засновані на досвіді багатьох людей і нехай не кожен спосіб працює на 100%, але в запасі є й інші!