Вагітність по тижнях. Щоденник вагітної жінки

вагітність

Коли жінка розуміє, що вагітна. їй відразу хочеться дізнатися якомога більше корисного. Стане в нагоді все - рекомендації, поради, народні рецепти і хитрощі наших бабусь і мам.

В інтернеті представлена ​​маса інформації, повністю охоплює всю вагітність по тижнях. Зараз видається багато книг про це важливий період, але, все одно ці відомості не мають всеосяжний характер.

А хотілося б знати всі нюанси і «підводні камені», які зустрічаються на шляху від зачаття до самих пологів

вагітність

Я планувала свою вагітність і спостерігалася до зачаття у приватного лікаря-гінеколога. Мені наказували здоровий спосіб життя, спорт, вітаміни, овочі, фрукти, правильне харчування. Коли я дізналася, що вагітна, спостерігати за мною став дільничний лікар-гінеколог, але чому - то він не сказав мені, що потрібно пити фолієву кислоту. а коли у мене почався гострий токсикоз, мені просто прописали таблетки, які абсолютно були марні, а не порадили спробувати, наприклад, сухарики з чорного хліба або лимон. А це, як показала практика, набагато ефективніше.

Може бути, через це "узагальненого" обліку вагітних, я потрапила в лікарню з токсикозом, хоча, цілком імовірно, якби я тоді знала, так звані, "хитрощі", що допомагають зменшити стан токсикозу, які знаю зараз, то ніяка лікарня і не знадобилася б.

Через брак інформації, яка передавала б детально відомості про стан вагітної. про проблеми у цей період, про індивідуальні "синдромах", ми іноді не знаємо, що нам робити в тій чи іншій ситуації.

А насправді потрібно просто поділитися інформацією, отриманим досвідом, щоб нам стало легше, щоб вагітна жінка знала, що вона не одна зіткнулася з тупиковою ситуацією.

Тому я і вирішила зробити доступним для Вас, дорогі читачки, свій досвід, свої відчуття і переживання, свої маленькі відкриття і способи скрасити неприємності під час вагітності.

Я опишу весь повний календар вагітності по тижнях, причому до кожної тижня буду прикріплювати картинки і фотографії. Що і коли зі мною відбувалося, коли мені було погано, і що я робила, щоб стало добре, які аналізи здавала і будь лікарів проходила. Загалом опишу весь довгий шлях, який пройшла до того щасливого моменту, коли притиснула до грудей свого новонародженого малюка.

Думаю, це повний опис розвитку вагітності по тижнях допоможе Вам, адже так створиться враження співучасті в процесі. Ви не будете відчувати себе самотньою і ніким не зрозуміла, адже разом ми зможемо подолати всі негаразди.

взаємопов'язані матеріали