дитина

Дівчина раптово завагітніла, і у вас намічається небажаний дитина? Що ж робити, якщо так сталося і партнерка залетіла? Раз вже ви ставите цим питанням, значить для Вас це проблема, а не довгоочікувана, приємна новина.

Необхідно зібратися з думками і постаратися стримати свої емоції з приводу того, що Ви насправді про це думаєте. Повірте, Ваша дівчина переживає не менше Вас, а навіть більше. І для неї це така ж несподівана новина. Плюс до всього, тільки-но почувши цю новину, у Вас швидше за все не вийде одразу прийняти рішення, тому всі інші емоції зовсім не обов'язкові. Постарайтеся заспокоїти себе, свою дівчину і тверезо оцінити ситуацію.

Вирішення цього питання, звичайно ж, в першу чергу залежить від того, які у Вас стосунки були до того, як вона залетіла. Якщо між Вами досить теплі почуття, хоча Ви і не так довго разом - раджу думати про хороше, і надходити єдино правильним шляхом, за який Вас ніхто і ніколи не засудить. Саме час вступати в доросле і серйозну життя, грати весілля або розписуватися, вирішувати питання з житлом і сміливо будувати сім'ю. Так чи інакше рано чи пізно це з Вами все одно відбудеться. Раз вже доля повернулася таким чином - значить так і повинно було статися. Спочатку здається, що на шляху до цього всього ціла гора непереборних перешкод - матеріальні проблеми, моралі родичів, найкоротші терміни, і так далі. Повірте, це тільки спочатку. Після закінчення часу Ви зрозумієте, що переживати не було за що. Коли обставини штовхають людину в спину - все виходить набагато краще, ніж, коли він сам вибирає, коли і з ким цим обставинам статися. Ваш майбутній дитина - це частинка Вас, у якій можливо будуть Ваші очі, посмішка і Ваші манери. Після закінчення багатьох років, Ви будете дивуватися тому, як Ви взагалі могли сумніватися.

Протилежний варіант вирішення ситуації - аборт. Це буде Ваш найважчий вибір в житті. Одна з найвагоміших причин не робити цього, полягає в тому, що Ви відбираєте життя у такого ж живого створення, як і Ви сам. З точки зору віри - це дуже великий гріх, розплата за який не змусить себе довго чекати. Але чи вірите ви в Бога? Тут вже все індивідуально.

Якщо дівчина, яка завагітніла, для Вас лише випадковий зв'язок чи непорозуміння - це значно погіршує ситуацію, але не позбавляє Вас від відповідальності. Рішення проблеми в цьому випадку - це, звичайно ж, народжувати. А Вам, якщо Ви абсолютно не уявляєте собі спільне життя з цією людиною - все життя необхідно буде всіляко допомагати і підтримувати, налагодити з дівчиною якщо не любовний, то хоча б дружній контакт. А то раптом, в майбутньому, років через 10-15, ви захочете поспілкуватися з сином, але тільки ось дівчина буде ігнорувати ваше бажання і вважати вас нікчемним людиною, і захистить вас від сина через суд?

Аборт і переривання вагітності на ранній стадії

Дуже часто дівчата роблять переривання вагітності медикаментозно протягом перших 72 годин після статевого акту. Здавалося б - все просто, випила таблетку і кошмар закінчився. Але чому ніхто не намагається зрозуміти, в чому ж собака заритий? У чому чарівництво? Достатньо почитати список побічних ефектів або почитати, до яких наслідків призводить такий метод переривання вагітності. Його рекомендують переважно народжували. На це є ряд медичних причин, але одна найстрашніша - можливе безпліддя. Це справжнісінький вирок для жінок. Життя зруйнована, якщо дівчина хоча б один раз за все своє життя не виконає свій основний борг. Решта наслідки звучать не так голосно, але можуть перерости в серйозні проблеми. Спостерігаються періодичні збої менструального циклу, часто це супроводжується кровотечами. Гормональний збій - це одна з основних і часто зустрічаються наслідків цього препарату. Також, хотілося б відзначити, що спочатку даний препарат призначався тільки для екстрених випадків, під якими малося на увазі зґвалтування. Тут також хотілося б додати, що якщо першу таблетку прийняти відразу, то виробники гарантують переривання вагітності в 95% випадків. При прийомі через 48 годин, гарантії значно нижче - 58%, при цьому, якщо Ви все-таки далі вирішите залишати дитину - Вас може очікувати безліч неприємних сюрпризів під час вагітності та пологів (інвалідність майбутнього дитинчати), в зв'язку з вживанням препарату.

Питання дуже важкий, і вибір теж неймовірно складний. Тут потрібно відштовхуватися ще від того, наскільки потужні амбіції у вас по життю - якщо амбіцій немає, сміливо починайте будувати сімейне життя, ростити сина (або дочка), і радіти сімейному щастю. Якщо ж амбіцій хоч відбавляй, і майбутня дитина завадить побудувати кар'єру і піднятися до небес, то доведеться вступати дуже погано, або шукати компроміс - не витрачати свій час і сили на дитину, але допомагати матеріально одинокій матері.

Будь лапочкой, поділися ссилочку:


Для хлопців - є ефективна стратегія повернення дівчини. працює просто безвідмовно.