Ранні симптоми вагітності

Минуло кілька тижнів, відколи ви займалися сексом, тепер у вас виникло питання: може, я вагітна? Ми вже говорили, що найкращий варіант позбавити себе від всіх сумнівів - пройти домашній тест.

Але, на ранніх термінах ні аналіз крові, ні тест, швидше за все, нічого не визначать. Що залишається, терзати себе сумнівами, переживати і чекати затримки? Не обов'язково. Сім з десяти жінок відчувають перші ознаки цікавого положення в перші три тижні після зачаття.

Раптово з'явилася задишка - може бути свідченням того, що ви вагітні. Слідкуйте за своїми відчуттями і змінами всередині свого тіла, тільки так можна визначити, вагітні ви чи ні на самих ранніх термінах. Приміром, раніше щоб піднятися на шостий поверх вам не доводилося зупинятися на кожному сходовому прольоті, щоб перевести подих, а тут раптом на кожній сходовій клітці доводиться переводити подих. Це цілком зрозуміле явище: плід, що розвивається вимагає багато кисню. До речі задишка часто супроводжує жінок і на пізніх термінах, коли плід починає тиснути на діафрагму.

кровотеча

Кровотеча з піхви. Протягом декількох днів запліднена яйцеклітина імплантується в стінку матки. В результаті жінка може помітити, що у неї з'явилися виділення з домішкою крові. У цьому немає нічого страшного - це природний процес, на який більшість жінок або не звертають уваги, або не помічають, так як кровотеча зовсім небагато.

Біль в молочних залозах

Підвищена чутливість молочних залоз - ще один достовірний ознака того, що в вас зароджується нове життя. Груди ставати важкої, на ній проступають вени, а ореоли темніють - це все витівки змін в гормональному фоні, спровоковані зачаттям.

Головний біль і стомлюваність

Часті головні болі і підвищена стомлюваність. Якщо раніше ви не спостерігали за собою подібного роду явищ, значить, їх можна інтерпретувати як перші ознаки запліднення. Як і у випадку з дискомфортом і болем грудей: винуватцями головного болю і підвищеної стомлюваності також виступають гормони.

Ознаки вагітності в 1 місяць

Тільки що ви дізналися про найперших ознаках, які можуть виникнути і виникають у більшості жінка на самих ранніх термінах після зачаття, точніше, протягом перших двох тижнів. Але для того щоб помітити, що ви вагітні на таких ранніх термінах потрібно бути дуже уважною до свого тіла. Як показує практика, жінки рідко звертають увагу на те, що відбувається в перші кілька днів або тижнів після зачаття і починають підозрювати, що вагітні трохи пізніше, коли ознаки вагітності починають носити більш яскравий характер. Давайте більш детально розглянемо, про що йде мова.

Нудота з блювотою або без

Ранкове нездужання яке, незважаючи на назву, може наздогнати вас в будь-який час дня чи ночі, у багатьох жінок проявляється через три тижні після зачаття. Швидше за все основною причиною нудоти виступають гормональні коливання. Але, це всього-на-всього припущення, точно чому вагітна жінка відчуває ранкове нездужання досі ніхто сказати не може.

Часті перепади настрою

Це найбільш класична ознака вагітності, в той же час є покаранням всіх, хто оточує вагітну жінку. Проте чоловікам і родичам слід проявляти поблажливість так як жінка не може контролювати природні процеси відбуваються в її організмі. Причиною частих перепадів настрою є гормональні зміни, які впливають на рівень нейромедіаторів.

Здуття живота, гази

Не залежно від того вагітні ви чи ні, у вас відбуваються газові виділення. Для вас буде сюрпризом, але в середньому, людина виробляє від 0,5 до 1,6 літрів газу в день! Якщо ви вагітні, швидше за все, помітили, що робите відрижку і пукає частіше, ніж зазвичай, а все це супроводжується здуттям живота. І знову все шишки, зауважимо, не безпідставно полетять в сторону гормонів. Зокрема мова йде про прогестерону, який відповідає за розслаблення гладкої м'язової тканини по всьому тілу, включаючи кишечник. Це розслаблення сповільнюється травлення, що призводить до утворення газів, здуття живота, відрижки і метеоризмі, і взагалі створює малоприємні відчуття в кишечнику, особливо після рясної трапези.

: Підвищення температури при вагітності

Часті позиви до сечовипускання

Незабаром після зачаття гормональні зміни в організмі жінки приведуть збільшення швидкості кровотоку через нирки. Як результат: сечовий міхур заповнюється швидше, а вам доводиться частіше відвідувати туалет, щоб попісяти. Відзначимо, що цей симптом є типовим для 4-6 тижні. У міру розвитку і росту плода часті позиви до сечовипускання тільки посиляться, спочатку причина буде тільки в збільшенні об'єму крові, властивого для вагітності, а потім тиск, яке дитина буде надавати на сечовий міхур.

Відраза або підвищена тяга до їжі

Метаморфози, що відбулися в ваших кулінарних уподобаннях це вірна ознака вагітності. Якщо раніше ви терпіти не могли крабові палички, а зараз намагаєтеся поласувати ними при першій-ліпшій можливості або якщо раніше ви з задоволенням їли смажене курча, а тепер від одного виду м'яса вас нудить. Швидше за все, ви вагітні.

запаморочення

Серцево-судинна система жінки під час вагітності піддається разючим змінам. Навантаження на серце підвищується, ви тільки уявіть собі, що обсяг крові збільшується на 40 - 45 відсотків. Більш того, кровоносні судини розширюються, і артеріальний тиск поступово знижується, досягаючи нижчої точки в середині, а потім починає йти назад, повертаючись до свого звичайного рівня до кінця вагітності. Як правило, організм порівняно швидко пристосовується до цих змін і перепадів, але іноді він не справляється, наслідком чого можуть бути запаморочення.

Запор - це поширений симптом. Більше половини жінок страждають від закрепів під час вагітності. Причина запорів криється в тому ж, що і причина здуття: підвищення рівня прогестерону. Під впливом гормону сповільнюється травлення, їжа проходить свій звичайний шлях повільніше, в результаті чого ми маємо запор і здуття живота. На пізніх термінах вагітності проблема запору ускладнюється ще й тим, що матка починає тиснути на пряму кишку, перешкоджаю процесу дефекації.

Перші ознаки вагітності до затримки

Підвищена чутливість нюху

Для багатьох жінок перші ознаки вагітності до затримки місячних проявляються у вигляді підвищеного нюху до повсякденних продуктів, в результаті чого навіть запах чаю може викликати у вас нудоту і блювоту. Крім нюху у вагітних жінок можуть різко змінитися кулінарні пристрасті, наприклад, ви можете помітити, що на дух не переносите улюблену раніше курку гриль і з радістю уплітає консервовані оливки, які раніше ваш шлунок не переносив.

часті сечовипускання

Ви можете заперечити, що часті сечовипускання починають турбувати вагітну жінку на більш пізніх рядках вагітності, проте це не зовсім вірне думку і дане незручність може спіткати вас вже вперше тижні вагітності. Це відбуватиметься в результаті того що матка після запліднення яйцеклітини починає швидко збільшується і тиснути на сечовий міхур. Також сеча може стати темніше і мають більш сильний запах, ніж зазвичай. Це ознака того, що вам потрібно пити більше води. Але так як причиною часті сечовипускання можуть бути не тільки першими ознаками вагітності, а й сигналізувати про наявність запального процесу. Тому якщо ви відчуваєте біль або печіння під час сечовипускання зверніться за консультацією до свого терапевта або уролога.

: Симптоми і лікування післяпологової депресії

Напруга і збільшення грудей

Почуття наростаючої напруги молочних залоз, яке відбувається в результаті різкої зміни гормонального фону в результаті зачаття, так само є одним з перших ознак вагітності який може проявити себе ще до затримки місячних. Зокрема ви можете помітити, що ваші соски стали надзвичайно чутливими, а ореоли навколо них стали темніше. Крім вени на грудях можуть стати більш вираженими. По суті, всі ці ознаки проявляються як результат підготовки організму до лактації.

Почуття втоми, постійне бажання прилягти відпочити може супроводжувати вас протягом усього першого триместру вагітності. Хронічна втома після зачаття є результатом підвищення рівня ХГЛ і прогрестерона. До речі не дивлячись на гормональні зміни, до яких схильні всі жінки втому як перша ознака вагітності, може проявлятися не у всіх представниць прекрасної половини людства.

Легка кровотеча з піхви

Через кілька днів після запліднення яйцеклітина пройшовши нелегку подорож по фаллопієвих трубах, прикріплюється до стінки матки. І цей процес може викликати у жінки найперші ознаки вагітності. У медичних колах ця ознака добре відомий як кровотеча в результаті імплантації яйцеклітини. Крім виникнення кровотечі у жінок можуть спостерігатися спазми внизу живота, які сильно нагадують менструальні болі. Проте на відміну від реальних місячних під час запліднення спазми і кровотеча не наскільки яскраво виражені і деякими можуть залишитися непоміченими. Крім кровотечі в цей період жінка може помітити за собою рясні вагінальні виділення, яких не слід лякатися, тому що причина їх виділення криється в тому, що під час зачаття стінки піхви стають м'якше, що і призводить до збільшення слизових виділень. Однак якщо ви помітите, що виділення мають неприємний запах і супроводжуються почуттям свербіння і печіння у вас є привід звернутися до лікаря, так як це може бути результатом бактеріальної або грибкової інфекції.

підвищена нервозність

Мабуть, це найяскравіший ознака вагітності, який у деяких дам може проявити себе вже через кілька днів після запліднення. Це й не дивно адже не дивлячись на відсутність явних ознак вагітності. У вашому організмі з найраніших термінів починають відбуватися десятки додаткових хімічних реакцій і ще більше гормональних змін, що в свою чергу дуже сильно впливає на емоційний стан. Тому-то підвищена збудливість нервової системи і є кращим індикатором вагітності.

Печія під час вагітності нарівні з розладом шлунка може спостерігатися на більш пізніх строках. Проте як показала практика, якщо у вас є привід підозрювати, що ви завагітніли і до того ж у вас без видимих ​​причин почала виникати печія якої ви ніколи не страждали можливо так воно і є. Але яка причина печії на ранніх рядках вагітності. Відповідь - підвищення рівня ХГЛ, в результаті чого сповільнюється процес травлення, і продукти харчування довше затримуються в шлунку. Шлункова кислота при цьому може потрапити в стравохід, і навіть в горло, викликавши зовсім неприємні відчуття.

Чи дійсно ви вагітні?

Перераховані ознаки не носять унікальний характер і можуть бути властиві не тільки вагітним. Багато що з перерахованого може свідчити про наявність серйозного захворювання вимагає прийняття малих заходів. Крім того людський організм індивідуальний і те, що властиво для одних може бути не властиво, або проявляються в меншому ступені в інших. Крім того уявна вагітність - небезпечний психологічний розлад теж може бути причиною виникнення багатьох симптомів. Найбільшим вірним свідченням вагітності може виступати тільки тест або клінічний аналіз крові.

Привіт всім! Привітайте мене, я вагітна! Це підтвердив тест. Друга смуга з'явилась одразу після того, як я помістила її в сечу. Тепер від себе хочу додати, що 100% одним з перших ознак вагітності до затримки, а то і в перші кілька днів після зачаття є припливи. Це таке відчуття ніби все тіло кидає в жар. Ось так.

вагітність

вагітність перші ознаки

Недосипання - це норма для мами новонародженої дитини. Але чому деяких жінок безсоння турбує на ранніх термінах вагітності протягом