календар овуляції зачаття дівчинки

Ви думаєте зачати дитину і хочете, щоб народилася дівчинка? Можна збільшити шанси завагітніти, використовуючи правильну таблицю овуляції, щоб дізнатися дні, коли організм найбільш готовий до вагітності і зачаття дитини тієї ж статі, якого ви хочете.

З точки зору медицини, можна розрахувати стать дитини. Для цього навіть не потрібні гроші, а лише трохи вашого часу. Але для того щоб використовувати календар зачаття дівчинки, для початку розберемося в базових термінах.

Що таке овуляція

В першу чергу, щоб розрахувати майбутній стать дитини, визначте точну дату овуляції. Вона відбувається, коли яйцеклітина переміщається з яєчників в фаллопієві труби і готова до запліднення. Це часто відбувається в середині жіночого циклу. Але цей час по-різному для кожної жінки.

Після 20 тижнів розвитку дівчинка вже має 2 мільйони незрілих яйцеклітин в своїх яєчниках, але на час народження втрачається до 75% цих яйцеклітин. В результаті при появі на світ більшість жінок має половиною мільйона незрілих яйцеклітин. Вони дозрівають до того часу, коли дівчина вступає в період статевого дозрівання.

Після переміщення яйцеклітини в фаллопієві труби сперматозоїд запліднює її, потім вона рухається в матку. Під час овуляції стінки матки товщають, щоб підготуватися до прийняття плоду. Але якщо яйцеклітина не запліднюється, матка починає кровоточити, в результаті чого у жінки відбуваються місячні.

Неправильним твердженням є те, що якщо у вас відбуваються місячні - присутній і овуляція. Насправді це не так. У багатьох жінок при високій кількості естрогенів наростає внутрішня оболонка матки. І раз на місяць вона кровоточить, причому сильніше, ніж при звичайних місячних.

За справжню овуляцію, яка відбувається у жінки, відповідає гормон прогестерон. Його наявність приводить до контрольованого організмом кровотечі. Коли приходить період завагітніти, а жінка не завагітніла після акту любові - це може трапитися через відсутність у неї овуляції. Якщо у вас є підозри на подібний недуга, проконсультуйтеся з гінекологом.

календар овуляції зачаття дівчинки

ознаки овуляції

Існує вісім ознак овуляції, це:

 • підвищення сексуального бажання,
 • збільшення кількості виділень з піхви,
 • зміна базальної температури тіла,
 • зміни положення шийки матки,
 • збільшення молочних залоз,
 • позитивний результат тесту на овуляцію,
 • підвищення в крові гормону прогестерону,
 • тяжкість і біль внизу живота або спазми з одного боку.

У жінки необов'язково будуть проявлятися все ознаки овуляції, їх може бути всього кілька. Це не заважає запланувати народження дівчинки. Але якщо жодної ознаки у вас не спостерігається, зверніться до лікаря.

календар овуляції зачаття дівчинки

Календар овуляції

Завагітніти можна тільки під час овуляції, причому іноді жінки прагнуть зробити розрахунок овуляції для зачаття дівчинки або хлопчика. Найкращим способом розрахувати потрібний результат є вимір температури (базальної).

Для початку заведіть таблицю, куди кожен день будете записувати температуру і всі зміни в організмі. Далі почніть його заповнювати в період місячних, просто позначаючи кількість днів, які вони тривають. Після закінчення кожних місячних вимірюйте базальну температуру. Її вимір можна проводити градусником у роті, піхву або товстій кишці. Виберете, який спосіб вам зручний.

Щоб правильно все розрахувати, знімати показники температури потрібно в один і той же час доби, це важливо. Перед її виміром має пройти 3-4 години спокійного сну, тому краще це робити вранці, після пробудження. Щоб не забувати про процедуру, можна встановити будильник. Відразу запишіть показники. Після вимірювання температури протягом місяця намалюйте графік, знизу написавши день циклу, а зліва - температуру. Якщо у вас нерівний цикл, проробляти процедуру не менше півроку.

Після складання таблиці розрахуйте дні овуляції. Найменша температура в циклі свідчить про овуляцію. Це приблизно 14-й день. Багато жінок помилково вважають, що овуляція відбувається, коли піднялася температура. Але якщо почала підніматися температура, овуляція вже відбулася. Коли точно визначено наступ овуляції, ви можете запланувати стать дитини.

Використання календаря для зачаття дівчинки

Буде у вас хлопчик чи дівчинка, повністю залежить від статевих клітин чоловіка. Клітини, що переміщують дівчаток, дуже важкі і потужні, довгоживучі, аж до двох днів в статевих шляхах жінки, але вони повільно пересуваються. Тому в день овуляції легкі сперматозоїди, тобто хлопчики, швидше досягають яйцеклітини.

Що ж відбувається в зворотному випадку, за кілька днів до овуляції або через три дні після овуляції? Відповідно, швидкі, але короткоживучі сперматозоїди, що несуть хлопчиків, до моменту запліднення вже закінчують своє існування. А важкі клітки, що несуть дівчаток, як раз до цього моменту і знаходять яйцеклітину. Таким чином, можна легко вибрати час для зачаття дівчинки, але за умови регулярного циклу.

 • Зачаття дівчинки при нерегулярному циклі

  Ваш цикл може бути нерегулярним з різних причин. Однак при такому положенні справ не зовсім ясно, як дізнатися, коли у вас буде овуляція, ніщо запланувати стать дитини. Нерегулярність циклу (яка може бути не тільки наслідком стресу, застуди, неправильного харчування, але також різних захворювань) може перешкодити, коли ви намагаєтеся зачати дівчинку. Якщо проблема спровокована прийомом препаратів, проконсультуйтеся з лікарем і призначте іншого лікування.

  І все ж можливо і тут знайти підхід до зачаття дівчинки. Ви повинні вимірювати температуру і складати таблицю, як при регулярному циклі (по системі, описаної вище). Якщо ви після всіх вимірювань не впевнені, є у вас овуляція чи ні, можна купити тести в аптеці. Тепер, коли ви знаєте, коли відбудеться овуляція, легко буде вибрати 3 дні перед нею для зачаття дівчинки.

  Дієта і планування статі дитини

  Фахівці провели експеримент. Протягом двох місяців перед зачаттям майбутні батьки дотримувалися необхідної системи харчування. Одні після вживання продуктів, багатих на кальцій і магній, народили дівчаток. А решта, в раціоні яких знаходилося багато калію і натрію, стали батьками хлопчиків.

  Тому, щоб зачати дівчинку, додайте в раціон:

  • фрукти (груші, яблука, лимони, полуницю, малину),
  • овочі (буряк, огірки, кабачки, морква, бобові),
  • відмовтеся від м'яса.

  Так хлопчик чи дівчинка? Це перше питання після зачаття, на який з нетерпінням чекають відповідь мами і тата. І в будь-якому випадку, планування майбутнього статі дитини не тільки принесе вам бажаний результат, але і зміцнить шлюб, привнесе в життя нові можливості, в сім'ї з'являться нові цікаві теми для розмови і більше приємних спроб зачати малюка.