Ображати вагітну відмовою не можна! Так стверджує народне повір'я! А причина криється в тому, що від будь-якого негативного вчинку чужого та й свою людину вагітна може образитися.

А це спричинить за собою негативні емоції, сльози і хвилювання. Вони хоч і не будуть сильними, але на розвитку плоду можуть відбитися.

Тому що образи в цей момент викличуть у жінки викид стресових гормонів і адреналіну. Під час вагітності у майбутньої мами порушений гормональний фон, тому відмова для неї буде особистою трагедією. Це призведе її до розладу, депресії. Погіршуватиметься здоров'я вагітної і її майбутньої дитини. У це вірили з глибокої старовини, вагітну оберігали від будь-яких негараздів. Раніше говорили, що у людини, який їй завдасть образу заведуться воші в голові або миші в будинку.

вагітним не можна відмовляти

Їй не тільки засмучуватися не можна, але і сильно радіти теж. Позитивні емоції також тягнуть за собою збільшення адреналіну і порушення гормонального фону. Для дитини, як і, для матері це шкідливо. Якщо це відбувається на початку вагітності, то хвилювання можуть бути причиною для розвитку вад у дитини. Може з'явитися судинна і серцева недостатність. Постраждає його нервова система.

Чому не можна відмовляти вагітній жінці?

Може навіть трапитися на цьому тлі викидень. Якщо хвилювання і стреси відбуваються в другій половині вагітності, дитина може народитися нервовим, збудливим, дратівливим. Буде довго і голосно плакати. Згодом у нього можуть від нічого виникати головні болі, буде відсутній сон, з'явиться запаморочення. Гормони стресу, з'являючись в навколоплідної рідини, з неї витісняють кисень. Це дуже шкідливо! Виникає гіпоксія - брак кисню. Що впливає на клітини мозку малюка. Тільки через ці причини лікарі радять вагітним вести спокійне життя без будь-яких емоцій.

Для того щоб не відчувати несподіванок можна заздалегідь передбачити свій розклад. Спланувати розпорядок дня так, щоб був час для всіх процедур. Прогулянок, відпочинку, сну, читання. Вся література і телевізійні передачі повинні бути тільки з позитивними емоціями. І нести радість, заспокоєння, віру, що все буде відмінно! Спілкування з емоційними людьми або небажаними треба уникати. Але життя є життя! Від будь-яких ситуацій не втечеш. Вагітна сама повинна розуміти чому їй може стати недобре, і захищати себе від негативних ситуацій. Тримати треба себе в руках, як кажуть лікарі. Тоді все буде добре!

Що за прикметами вагітним не можна:

 • сідати на поріг в приміщенні. За повір'ями поріг - межа до переходу в інші світи,
 • переступати через тварин. Часто це стосується кішок. Вважається, що якщо жінка її переступить, то у дитини буде підшкірний волосся на спині. Він не буде давати йому спати, шкіра на спині його в майбутньому буде шорстка,
 • стригти волосся,
 • шити, вишивати, в'язати. Інакше дитина буде при народженні оповитий пуповиною.

Всі ці «не можна» вагітна повинна була виконувати. Вважалося, якщо вона порушить заборони, то дитина народиться примхливим. Але чи так це?

 • вагітним не можна відмовляти
  Чому не можна їсти тунця вагітним?
 • вагітним не можна відмовляти
  Чому презервативи не можна змивати в унітаз?
 • вагітним не можна відмовляти
  Чому не можна пити аспірин при температурі?
 • вагітним не можна відмовляти
  Чому не можна довго приймати ванну?
 • вагітним не можна відмовляти
  Чому не можна пити після диспорта?
 • вагітним не можна відмовляти
  Чому після установки пломби не можна їсти?
 • вагітним не можна відмовляти
  Чому не можна пити кагоцел родили?
 • вагітним не можна відмовляти
  Чому не можна спати під час місячних?
 • вагітним не можна відмовляти
  Чому новонародженому можна спати на подушці?
 • вагітним не можна відмовляти
  Чому дитину не можна сідати?