що потрібно брати з собою в пологовий будинок
Що потрібно брати з собою в пологовий будинок. До чого готуватися?

Кожна жінка з нетерпінням чекає появи на світ свого малюка, проте в питаннях пологів виникає кілька сумнівів, які краще дозволити до того, як жінка виявиться в пологовому будинку.

Головне питання: що брати з собою в пологовий будинок?

Пологовий будинок - це установа, в якому пред'являються особливі вимоги до знаходження в приміщенні і змістом знаходяться тут предметів. Правила внутрішнього розпорядку передбачають дотримання санітарно-протиепідемічного режиму.

Після 30 тижня вагітності пологи можуть початися в будь-який момент, тому бажано мати під руками зібрану сумку з речами. Як показує практика, збори в останній момент сприяють тому, що обов'язково що-небудь можна забути. Тим більше, якщо довірити збори чоловікові. Тому необхідні речі в пологовий будинок потрібно збирати самостійно

Ось список що потрібно брати в пологовий будинок:

1) Документи. Оскільки госпіталізація до пологового відділення здійснюється відповідно до пропискою, то необхідно взяти з собою паспорт.

Крім нього, необхідно взяти з собою обмінну карту, в яку занесено всі результати обстеження під час протікання вагітності. огляди фахівців, терміни, в які проводилися огляди, результати УЗД. Оскільки огляд жінки відбувається в жіночій консультації, то для того, щоб визначитися зі способом розродження, а також виявити можливі складнощі в процесі пологів, і оформляється даний документ.

Сьогодні часто практикується оформлення платних пологів. В даному випадку, щоб уникнути неприємностей при госпіталізації, пара оформляє договір на надання платних медичних послуг в тому пологовому будинку, в якому хотіла б народжувати, і в такому випадку спокійно чекає початку пологів. Тоді з собою в пологовий будинок потрібно взяти ще й договір про надання послуг.

Необхідно взяти з собою і страховий поліс. Без нього надання платних медичних послуг буде коштувати чималих грошей, тому, щоб уникнути неприємної ситуації, його краще не забувати.

що потрібно брати з собою в пологовий будинок

У тому випадку, якщо плануються спільні пологи. то потрібно надати в пологовий будинок паспорт чоловіка, також необхідна довідка про стан його здоров'я.

2) Поступаючи в пологовий будинок, жінка проходить кілька етапів пологів, серед яких розрізняють 3 періоди. До того моменту, поки сутички не стануть регулярними, жінка буде перебувати в передпологовій палаті, і поруч з нею не постійно будуть перебувати медпрацівники. Однак перехід від першого до другого періоду пологів позначає поступове зменшення періоду між переймами.

3) Також в зв'язку з тим, що перший період може тривати досить довго, то необхідно взяти з собою пляшку з питною водою.

4) Необхідно мати при собі записну книжку, щоб позначати необхідні записи. Жінка в післяпологовому періоді повинна дотримуватися певні рекомендації з харчування, які складно запам'ятати з першого разу. Саме тому і потрібно їх записувати. На перших порах дитині дадуть стерильні пелюшки і необхідні речі, проте потім потрібно буде докупити свої.

5) В тому випадку, якщо жінці буде проводитися операція кесаревого розтину, то для профілактики тромбозу нижніх кінцівок, потрібно взяти з собою еластичні бинти, довжиною по 3 метри. На сьогоднішній день альтернативою бинтів можуть стати спеціальні панчохи.

6) Необхідні речі в пологовий будинок включають і речі для малюка. Обов'язково потрібно подбати про дитину на перший час: купити йому підгузники, кілька пелюшок, легких і, якщо на вулиці зима, то і теплих. Також дитині знадобляться сорочечки і. якщо необхідно, то і повзунки.

що потрібно брати з собою в пологовий будинок

Необхідні засоби догляду за дитиною

Для дитини необхідно взяти такі кошти догляду:

- Присипка (на випадок попрілостей)

- Засіб для підмивання дитини (або спеціальні дитячі вологі серветки)

Що необхідно взяти мамі для догляду за собою

-Шампунь, бальзам для волосся

-Мило (краще рідке)

-Вологі серветки для інтимної гігієни

-Зубна щітка, паста

-Кілька упаковок прокладок, які покликані впоратися з виділеннями з порожнини матки в перші дні після пологів.

-Кілька рушників: для огляду гінеколога, для тіла, для інтимної гігієни, для особи і рук

-Антиперспірант з нейтральним запахом

-Гребінець і гумка для волосся

-Взуття, легко обробляється, тобто не пухнаста

Збираючи необхідні речі в пологовий будинок, кожна жінка повинна пам'ятати, що ці речі потрібно покласти в поліетиленові пакети, а не в дорожню сумку. Звичайно, в тому випадку, якщо що-небудь з необхідного забудеться, то все це зможе привезти чоловік.

З цим матеріалом також читають: