При плануванні дитини основною примхою багатьох молодих пар є бажання виховувати малюка певної статі - одні мріють в мріях про хлопчика, інші бачать себе в ролі батьків саме дівчинки.

Раніше, за часів наших бабусь, стать майбутньої дитини визначали за допомогою нитки з голкою: пропускали нитку через голку, і, тримаючи на вазі правою рукою за кінчик нитки, дивилися на рух голки. Якщо голка робила кругові рухи - буде дівчинка, а при погойдуванні маятником можна бути впевненим - народиться хлопчик!

планування статі дитини з оновлення крові батьків

Як діє метод

Зараз все забобони не актуальні, люди більше звикли довіряти сучасній медицині і новим науковим методам. Так, наприклад, сучасна апаратура ультразвукового дослідження дозволить визначити статеву приналежність ембріона вже на четвертому місяці вагітності! Але першого скринінгу не варто довіряти на всі 100% - іноді і техніка може помилятися.

У пошуках достовірних методик запланувати поява малюка, закохані пари можуть вдатися до способу розрахунку статі по новизні своєї крові. Даний варіант теж не дає точних гарантій зачаття малюка бажаної статі, але в 90% випадків він вважається правдивим.

Є думка, що у жіночого населення кров'яні тіла проходять оновлення частіше, ніж у чоловіків. Так, кров'яні тільця жінок оновлюються раз на три роки, а у чоловіків - раз в чотири. Отже, підлогу очікуваного дитини буде залежати від того, чиї кров'яні елементи в процесі зачаття виявляться більш «свіжими». Підсумок такий - під час акту любові материнські елементи, наприклад, оновилися раніше батьківських - маля народжується чоловічої статі. А якщо ближче до зачаття відбулося оновлення формених елементів матері - чекайте дівчинку.

Важливо! Підсумок буде зворотним, якщо у матері резус-фактор негативний. Це означає, що дитина народиться того статі, у кого з батьків кров буде більш «зрілої».

Які особливості впливають на оновлення крові

Розрахувати всі дані не важко. Тільки треба враховувати одне правило - початком відліку дати оновлення не вважається дата народження, якщо:

 • вироблялися порожнинні операції,
 • було донорство,
 • вже відбулися пологи раніше,
 • пережили травми з великою крововтратою (наприклад, ДТП),
 • були аборти, викидні в анамнезі.

У таких випадках визначати стать дитини потрібно, проводячи відлік з моменту останнього втручання в кровоносну систему.

планування статі дитини з оновлення крові батьків

Розрахунок зачаття на прикладі

Спробуємо розрахувати на прикладі.

Отже, цієї молодій парі слід очікувати хлопчика.

Які ще можливі варіанти

Існує ще один спосіб визначення статі дитини з оновлення крові.

Для встановлення більш оптимального часу зачаття дитини потрібно кількість повних років батьків поділити на швидкість оновлення жіночих / чоловічих кров'яних клітин (тобто на 3 або 4 відповідно). В результаті поділу необхідно враховувати цифри, які йдуть після коми. У кого з пари залишок буде більше - той є носієм більш «молодий» крові і, отже, дитина буде тієї ж статі. Наприклад, при зачатті майбутній мамі було 25 років, а майбутньому батькові - 31. Ділимо 25 на 3, а 31 на 4. Отримуємо в результаті 8,3 і 7,7 відповідно. Беремо до уваги цифри після коми - це «3» у жінки і «7» у чоловіка. Виходить, біологічне середовище жінки більш «свіжа» і, отже, цілком ймовірно народиться дівчинка.

Невизначена ситуація з вгадування статі дитини можлива при невеликій різниці в результаті даного методу. Також можливий варіант, коли залишок ділення одного або двох батьків буде в сумі дорівнює нулю. Це означає, що можливо зачаття близнюків.

планування статі дитини з оновлення крові батьків

Як впливає група крові на стать майбутньої дитини

Генетичнодетерміновано, що у людини чотири варіанти антигенного набору. Зрозуміло, протягом життєвого періоду в групі крові змін не відбувається. Це і штовхає батьків на спроби визначити бажаного малюка потрібного статі.

Цей метод має під собою наукове обгрунтування. Є припущення, що спочатку на планеті існував тільки перший тип антигенного набору. Це пов'язувалося з особливостями харчування наших предків. Відповідно до цієї гіпотези, перша найдавніша. Надалі, в зв'язку зі зміною способу життя і перехід на нові земельні ділянки, відбулася зміна способів харчування людей. Це сприяло розвитку другого і третього типів крові. Далі змішання набору антигенів людей тривало, так як предки змогли пересуватися на далекі відстані. Так з'явилася наймолодша, четверта група.

 • Жінка оновлює кров'яні тільця частіше, ніж чоловік. Цьому сприяють не тільки традиційне трирічне оновлення, а й численні пологи в минулому. Відповідно, жінка з першою групою має пріоритет над усіма чоловіками інших типів крові. Якщо проводити визначення статі дитини по групі матері, то жінка, що має перший набір, народить дівчинку в шлюбі з чоловіком 2, 3, 4 варіантів.

 • Як проводити розрахунки виходячи з групи крові батьків

  Далі розрахувати просто:

  • мати 2 група + батько перша група = хлопчик, за умови, що у батька оновлення відбулося раніше,
  • той же варіант, але у матері оновилася раніше = дівчинка,
  • мати 3 тип + батько 1 = завжди хлопчик, так як у чоловіка в цьому варіанті давніша кров, з одним винятком, якщо народження другої дитини відбулося менш ніж через рік після першого, народиться дівчинка, так як у матері тільки оновилися тільця,
  • мати 4 група + батько 1 = хлопчик без винятків.

  Так як перший тип домінує над іншими, то у матері з таким варіантом більше 90 відсотків народження дівчинки. Навіть якщо у обох батьків 1 група, то ймовірність народження дитини жіночої статі незрівнянно вище, так як кров матері оновлюється частіше.

  Тепер нескладно розрахувати ймовірність статі малюка при інших поєднаннях типів крові. Жінка, яка має 1 і 2 набір антигенів, має великі шанси народити дитину в шлюбі з батьком при 3 або 4 групи. Такий же пріоритет у жінки з 3 типом над батьком з четвертої. Але якщо у матері 4 група, то ймовірність народження дитини чоловічої статі вище в шлюбі з чоловіком 1, 2, 3 варіантів набору.

  Загальна тенденція така, що давніша кров по генетичним міркувань у матері, тим швидше народиться дівчинка. У разі рівного розподілу вікових особливостей крові, відіграє роль оновлення згідно часових періодів - трьох або чотирьох років. Якщо набір антигенів однаковий, пріоритет все одно має жінка, але тільки в тому випадку, якщо оновлення було раніше.

  планування статі дитини з оновлення крові батьків

  Як виглядають ймовірності народження хлопчика або дівчинки

  Якщо проводити зачаття, виходячи з варіантів крові у батьків, то можливість появи дитини бажаного статі буде виглядати так:

  • мати 1, 2 група + батько 3, 4 = дівчинка,
  • мати 1, 2, 3 + батько 4 = дівчинка,
  • мати 2,3. 4 + батько 1 = хлопчик,
  • мати 3, 4 + батько 1,2 = хлопчик,
  • мати 4 + батько 1, 2, 3 = хлопчик,
  • мати і батько мають однакові групи = дівчинка.

  Вся логіка діє тільки в тому випадку, якщо у пріоритетного по підлозі батька, оновлення відбулося раніше. Якщо воно було пізніше або у матері були чинники оновлення, наприклад, пологи або аборти, то ймовірність народження дівчинки буде більше.

  висновок

  Таким чином, визначення статі дитини з оновлення крові батьків цікавий, заснований на науковій логіці метод. У кожному конкретному випадку є індивідуальні особливості, які можуть вплинути на результат. Проте, загальна тенденція така, що чим швидше оновилася кров у батька, тим більше ймовірно народження малюка такого ж статі.

  Якщо виходити тільки з набору антигенів, то стать дитини буде залежати від того, наскільки давня біологічне середовище у кожного з батьків. Давність убуває з першої до 4 групі. Відповідно домінування статі також буде змінюватися, в залежності від поєднання варіантів крові батьків. Якщо виникають труднощі підрахунку, то фахівець центрів планування сім'ї допоможуть і дадуть пояснення майбутнім батькам .