виділення при вагітності

Жінці, яка вперше готується стати матір'ю, як правило, складно спокійно сприймати зміни, що відбуваються в її організмі. Ці зміни хвилюють її, а іноді навіть лякають.

Детальніше...

завмерла вагітність

Плід завмер - це, мабуть, одні з найстрашніших слів від лікаря для пари, яка мріє про дітей. Почути їх можна з різних причин на самому початку розвитку нового життя (найбільш небезпечними вважаються з 3 по 4, з 8 по 11 і з 16 по 18 тижні від зачаття).

Детальніше...

Вагітність по тижнях. Щоденник вагітної жінки

вагітність

Коли жінка розуміє, що вагітна. їй відразу хочеться дізнатися якомога більше корисного. Стане в нагоді все - рекомендації, поради, народні рецепти і хитрощі наших бабусь і мам.

Детальніше...

УЗД призначається в більшості випадків для визначення патологічного процесу, що відбувається в організмі або для підтвердження діагнозу. Вагінальне УЗД рекомендується жінкам проходити після попередньо консультації у гінеколога.

Детальніше...

У житті жінки вагітність вважається дивним періодом. За 9 місяців організм майбутньої мами зазнає значних функціональні зміни. Це необхідно для того, щоб забезпечити максимально комфортні умови для внутрішньоутробного розвитку плоду і майбутніх пологів.

Детальніше...

На першого тижня жінка ще не відчуває себе вагітною, та й візуальних ознак ніяких немає, а в більшості випадком вона навіть може і не знати про неї.

перший тиждень вагітності

Детальніше...

Відхилення в правильному розвитку вагітності можуть викликати не тільки захворювання, але і порушення режиму в роботі, побуті, погане харчування. Тому дуже важливо дотримання правил особистої гігієни.

Детальніше...

Полікістоз яєчників - Досить поширений діагноз, який є наслідком гормональних порушень в регуляції роботи яєчників.

Що таке полікістоз яєчників

Інакше це захворювання називають синдромом Штейна-Левенталя.

Детальніше...

От спасибі, за рецептики. у мене зі шлунком біда. т.ж сиджу на дієтах, смаженого, копченого, ковбаси-сосиски не їм.

Уже й не знаю що готувати, тим більше зараз токсикоз і від усього нудить, а є те надо !!

Детальніше...

Всі 9 місяців майбутня мама і малюк знаходяться під наглядом лікарів. У програму ведення вагітності входять регулярні огляди акушера-гінеколога, відвідування лікарів-фахівців, різні види аналізів і досліджень.

Детальніше...