харчування вагітних і породіль

Дізнавшись, що вагітна, жінка приймає на себе масу обмежень: у способі життя, в поведінці, в звичках і, звичайно, в їжі. Мова зараз йде не про відому народну мудрість, яка говорить, що тепер майбутній мамі доведеться їсти за двох.

Швидше навіть навпаки! Вагітна жінка протягом усього терміну виношування малюка повинна дотримуватися певних гастрономічні правила, дотримуватися дієти і харчуватися за особливим режимом.

Сьогодні дієтологи успішно складають різноманітні варіанти меню для вагітних жінок на будь-якому терміні вагітності. Дійсно, харчування в першому триместрі значно відрізняється від третього і, тим більше, від допологового.

Дородовим періодом вважається місяць до передбачуваного розродження.

Як дізнатися дату пологів?

Передбачувану дату пологів розраховує спостерігає майбутню маму акушер-гінеколог виходячи з дати останньої менструації і нормальної тривалості повної вагітності (40 тижнів). Також вона відзначається в лікарняному листі по вагітності та пологах, який видають в жіночій консультації. Знаючи цю дату, за місяць до настання "особливого" дня вагітній жінці слід починати гастрономічну підготовку до нього.

Щоб пологи пройшли вдало - без неприємних моментів, легко і без розривів - слід скоригувати власне меню відповідно до основних правил, які будуть описані нижче.

Що є вагітній жінці за місяць до настання пологів?


харчування вагітних і породіль

Протягом 8 місяців малюк ріс і розвивався в утробі матері. Особливо активно процес закладання органів і тканин проходив в першому триместрі. Тому на початку вагітності раціон майбутньої мами включав в себе значну кількість тваринного білка. Він був представлений м'ясом, рибою, молоком, сиром, маслом, яйцями та іншими продуктами.

За тиждень до передбачуваного розродження слід відмовитися від тваринного білка на користь рослинного.

Основними продуктами і стравами, складовими раціон вагітної за місяць до пологів повинні стати:

  • Каші (приготовані на воді),
  • Страви з запечених овочів,
  • Кисломолочні продукти,
  • Рослинна їжа,
  • Свіжі овочеві і фруктові соки,
  • Мінеральна вода,
  • Чаї, в тому числі трав'яні (тільки якщо на упаковці немає протипоказань при вагітності).

Що є вагітній жінці за 2 тижні до настання пологів?

харчування вагітних і породіль

Час йде - передбачувана дата пологів наближається, а обмеження стають жорсткішими. Після виключення з раціону майбутньої мами білка тваринного походження слід розпрощатися з кашами та хлібом.

Основу харчування за 2 тижні перед родоразрешением повинна становити рослинна і кисломолочна їжа.

Говорячи про рослинну їжу, хочеться зауважити, що овочеві салати краще заправляти нерафінованою олією, ідеально - оливковою. Це пояснюється великою кількістю що міститься в ньому вітаміну Е. Він необхідний жінці перед пологами, так як його присутність в організмі робить родові шляхи жінки більш еластичними.

В результаті пологи проходять без розривів і вимушених розрізів.

Також масла містять Омега-3 і Омега-6 жирні кислоти, які відіграють важливу роль в утворенні окситоцину (гормон, що підтримує родову діяльність).Хочеться відразу обмовитися, що мова йде про нерафінованих оліях. Вживають їх в "сирому" вигляді, тобто не підданими термічній обробці. Нагрівання робить їх шкідливими.


Відмінний спосіб наситити організм натуральним вітаміном Е - випивати щодня склянку свіжого морквяного соку, запиваючи його столовою ложкою рослинного масла. Однак цього не варто робити тим, у кого є проблеми з печінкою.

Інший варіант - щодня з'їдати салат з тертої моркви, заправлений рослинним маслом.

Що є вагітній жінці за тиждень до настання пологів?

харчування вагітних і породіль

Термін настання пологів прібліжается- пояснюється непотрібністю присутності в організмі великої кількості кальцію. Його обов'язково потрібно було заповнювати на етапі "будівництва" організму дитини, щоб майбутня мама відчувала себе добре, не мала болю в кістках і проблем із зубами.

Тому акушери-гінекологи радять своїм пацієнткам налягати на сир протягом вагітності.

Однак за тиждень до пологів надлишок кальцію може привести до окостеніння черепа малюка. Особливо це небезпечно на термінах вагітності більше 40 тижнів. Кістки черепа ще не народженої дитини повинні бути м'якими, щоб пройти по вузьких родових шляхах.

Як харчуватися в день пологів

харчування вагітних і породіль

Безпосередньо в день пологів бажано обмежити харчування. Краще залишити тільки воду. Кишечник у передпологовому періоді повинен бути чистим, тому всім вагітним перед пологами роблять очисну клізму.

Також багатьох жінок турбує нудота і блювота під час сутичок. Тому не варто старатися в харчуванні.

Скільки можна пити вагітній жінці в допологовому періоді?


Обсяг рідини, рекомендований вагітній жінці в допологовому періоді, становить 2 л. У цей обсяг входить вся рідина: соки, чай, суп, фрукти і навіть та, що міститься в хлібі.

Питання про кількість випивається за добу води стоїть гостро на протязі всієї вагітності.


Якщо спостерігач акушер-гінеколог бачить набряки, як правило, він порадить обмежити споживання рідини і солі. Тому слід чітко дотримуватися рекомендацій свого лікаря.

Якщо складнощів з набряками і інших проблем немає, просто самостійно обмежте споживання рідини в допологовому періоді. Краще з'їсти цілий фрукт, ніж випити склянку рідини.

Говорячи про те, що можна пити і що не можна, відзначимо наступні моменти.

Про газованій воді і алкоголі не варто навіть згадувати протягом всієї вагітності і тим більше перед пологами. Вагітним жінкам, які схильні до підвищеного тиску, варто в допологовому періоді скоротити споживання міцного чаю і кави.

Найкраще пити чисту бутильовану або очищену воду, зелений і трав'яні чаї, дозволені при вагітності. Відмінний засіб, що допомагає виводити воду з організму - чай, заварений з шкіркою від яблук (яблука повинні бути своїми, а не купленими в супермаркеті).

Ви обов'язково погодитеся зі мною, що обмеження в харчуванні - це дрібниці порівняно з щастям, яким обдарувала Вас доля!

Дитина - це любов, що стала зримою.

харчування вагітних і породіль