Якщо дівчина раніше вживала алкоголь, то можна запропонувати наприклад за вечерею нехай навіть келих вина. Вагітна тим більше на ранньому терміні відмовиться, а брехуха може на автоматі погодиться (тим більше від улюбленої марки вина наприклад їй буде складно відмовитися).

Зміни напевно може побачити тільки добре знає її і спостережлива людина. Мій брат на 7 день сам запитав дружину про вагітність. Вона навіть не підозрювала, а він уже відчув в ній зміни. Каже стала м'якша, навіть рухатися стала інакше. Здали аналізи і щастя привалило в будинок.

Вагітність, нехай вона навіть проходить з дуже слабеньким дискомфортом для дівчини, жінки, але досить часто буває токсікоз.Прі ньому жінка стає трохи бледней.Аппетіт її дуже неадекватний.Она дуже може хотіти або солоненького огірочка, або солоного помидорчика, або навпаки сладенького.Прі вагітності жінка стає нервовою, плаксивою без видимої прічіни.Прі сильному токсикозі вона може дуже погано переносити запахи їжі з кухні.Ее може часто нудити і навіть рвать.Такое відбувається тому, що в організмі жінки відбуваються зміни гормонального характера.Еслі є вагітність, то напевно ви помітите, що поведінка і внешінй вид жінки ізменілся.Ведь є типи жінок, де вагітність практично не помітна до 4 месяцев.Лішь, наближаючись до 5 місяців є можливість її увідеть.Еслі жінка вагітна, то вона повинна встати на облік в жіночу консультацію. ви можете зробити просто попроситися з нею на прийом в жіночу консультацію.Понятно, що в кабінет не ввійдете, але принаймні ви зрозумієте, наскільки вагітна ваша супутниця. Якщо вона почне шукати причини для відмови в цій ваше прохання, то вже можна розцінити, що тут що - то нечісто.Так що - робіть висновки.

Не так уже й довго вагітність триває, щоб була гостра необхідність з'ясувати всі терміново.

Банальна перевірка - йдемо до лікаря, здамо аналіз. Прямо зараз, разом. І відразу все стане на свої місця.

На терміні 5-6 тижнів вагітність відмінно видно на УЗД, яке можна зробити спільно.

На облік треба ставати на терміні 12 тижнів.

Тест не перевірка. Зараз в інтернеті вагітні жінки продають свої позитивні тести за гроші. Закритися в туалеті і підмінити одну смужку іншого - нефик робити.