Добридень! Мені 29 років. Заміж вийшла в цьому році і практично відразу без проблем завагітніла. Зараз вагітність 10 тижнів. Стали останнім часом турбувати болі то з правого, то з лівого боку живота під час сну.

Розповіла про проблему акушерці, яка мене спостерігає вона посміялася і сказала, що потрібно уві сні частіше перевертатися. Мене така відповідь дуже насторожив. Навіть засумнівалася в знаннях цього доктора.

Живу в селищі міського типу. Можливість відвідати платну клініку з'явиться тільки через кілька днів. Одна боюся їхати в місто, а чоловік зможе відвести в клініку тільки через 7 днів.

Поясніть будь ласка. Чому у мене виникають ці болі? Чому вони поступово затихають коли я перевертаюся на інший бік або встаю? Ці болі можуть бути ускладненням або якимось захворюванням?

На це питання є 12 відповідей. Подивитися "

Де локалізуються ваші болі? Якщо болі розташовуються внизу живота, то це може бути пов'язано з тим, що дитина починає рости і тиснути на кишечник, що може викликати періодичні болі. У будь-якому випадку проконсультуйтеся з лікарем, щоб нічого серйозного не пропустити.

Під час вагітності не можна спати на спині. Відбувається передавлювання нервів, порушення іннервації матки, спазм і болю. Може боліти кишечник, тому що гормональний фон змінюється і мускулатура кишечника розслабляється.

Можливо, що болі в одному певному положенні пов'язані з тим, як розташований в матці дитина. Дійсно, підростаючий малюк може тиснути на навколишні матку органи черевної порожнини і викликати хворобливі відчуття.

У вагітних в першому триместрі часто виникають подібного роду проблеми. У мене самої спочатку були такі болі, іноді нагадували болю як при місячних, але потім все пройшло. Але якщо вас вони сильно турбують і не проходять, то варто звернутися до грамотного фахівця.

Доброго вам дня. У жінок ближче до 30, якщо вони - часто виникають подібні відчуття і ще багато неприємних нездужань, які не відчувають під час вагітності дівчата молодшого віку, - вік-- як сказала мені моя гінеколог :))). І у мене так було (1-й раз завагітніла в 28 років). Не варто переживати, скоро ці відчуття пройдуть і з'являться нові :), завжди різні. Запасіться терпінням, чи не надумався собі проблем, це нормальний стан, та й воно того варто, якщо у Вас, звичайно не було якихось хронічних захворювань ДО вагітності, то ймовірність їх придбати ПІД ЧАС, малоймовірна, т. К. В положенні активуються запасні ресурси і сили організму, необхідні для повноцінного виношування дитинчати. А болю дійсно викликані зростанням малюка і його тиском на всі органи, їм доводиться зрушуватися зі своїх звичних місць. Те що тут радили не спати на спині - під сумнівом, цього не варто робити, якщо тільки у Вас гіпотонія - знижений тиск (тоді це може не дуже добре вплинути на самопочуття). Але ж зовсім скоро Ви зможете спати тільки в двох положеннях: на спині, і на - із зігнутою ногою в коліні:) Все буде добре, думки про малюка проженуть все страхи.

Я не лікар, але моя думка таке. Я думаю що варто все-таки з'їздити в місто і відвідати лікаря. Адже там практика краще. А сидячи склавши руки і бояться, зможе будь-хто. Будьте відважні, відвідайте все-таки лікаря, заради вашої малятка. Я думаю що нічого страшного.

У мене були такі-ж болю, правда на більш пізньому терміні, 18 тижнів. Доходило до того, що я не могла спати. Помучитися кілька днів, а коли пішла на плановий прийом до лікаря, то мене звідти відразу по швидкій відправили на збереження в лікарню, я навіть додому не заїжджала. Не жартуйте з цією проблемою. І чому потрібно саме в платну консультацію? Вас зобов'язані прийняти по швидкої, як і мене.

Термін вагітності у вас ще досить маленький і небезпечний, як і цього якомога скоріше в лікарню для перестраховки! Я в 12 тижнів потрапила в лікарню, теж боліло в животі, а потім відкрилося маленьке кровотеча і мене поклали на збереження! Слава Богу все закінчилося добре .До всім не приємних відчуттів краще консультуватися у лікаря.

Взагалі до 12 тижнів термін вважається критичним, треба себе беречь.Еслі болю ваші тільки під час лежачого положення, то це може бути як норма, так і нет.То, що росте матка і болю від цього, якщо чесно, то це заблужденіе.Еслі болить з боків, в області яєчників, то це може бути через жовтого тела.Ну а взагалі, щоб не гадати і недумаючих, зробіть УЗД, щоб виключити відшарування плаценти.

Причина різних неприємних відчуттів в боці - розтягнення зв'язок зростаючої матки. Воно дає про себе знати несильними, що виникають час від часу, болями, що тягнуть з двох сторін від неї. В цьому випадку можна дочекатися і планового прийому у лікаря. Головне, щоб не бвило інших симптомів. А ось якщо тягнуть болі внизу живота або з боку спини - терміново викликайте - і зростаючий малюк це найчастіше, але не забувайте і про більш складних сітуаціях.Дай Бог, щоб нічого серйозного.

Будь-яка вагітність індивідуальна, тому точної відповіді серед маси думок ви не отримаєте. Єдине, про що можу сказати з упевненістю, що ваш вік тут абсолютно ні до чого. Не переживайте, все у вас буде добре. Впевнена, доктор скаже те ж саме.


Післяпологовий геморой характеризується появою запалених венозних вузлів в анус і зустрічається в тій чи іншій мірі майже у всіх жінок після пологів.

Пояснюється це надмірним навантаженням і напругою організму під час пологів. При появі перших же - гарна посмішка - мабуть, розкіш. Добре, якщо з народження пощастило з прикусом, кольором і якістю зубів. Але є багато факторів, які негативно впливають на зуби людини. Однією з головних проблем зубів є нестача кальцію. - Запальне аутоімунне захворювання центральної нервової системи, при якому власна імунна система поступово руйнує миелиновую оболонку нервових волокон в спинному і головному мозку.

В результаті цього відбуваються незворотні зміни в аксонах, що відповідають за проведення - містять нітрити, може погіршити симптоми бронхіальної астми. Про це повідомляють вчені з Франції.

Ризикують здоров'ям і самопочуттям ті хронічні астматики, хто з'їдає більше чотирьох порцій копченостей або консервованого м'яса в тиждень. ...

Позбутися від жирових складок на животі та звисаючих боків за допомогою тільки фітнес вправ - процес досить трудомісткий і вимагає колосальної терпіння і сил. Тому обов'язково слід взяти під контроль своє харчування.


Надлишкова маса тіла давно ...