Масаж або лазня? Або ні того, ні іншого? Алкоголю - рішуче ldquo, нетrdquo ,? Або трохи все-таки можна? Як вести себе в перші тижні вагітності і чого остерігатися?

Давайте з'ясуємо.

Як тільки представниця прекрасної статі дізнається про своє цікаве положення, вона тут же починає метушитися. Сьогодні ми поговоримо про те, як варто і як не варто поводитися в перші тижні вагітності. Від чого краще відмовитися, до чого краще прийти.

Почнемо, мабуть, з спорту, адже здоровий спосіб життя нині в моді. Якщо ви і до зачаття регулярно займалися фізичною культурою, будь то біг, плавання або фінтес, не варто завагітнівши відмовлятися від занять. Спорт корисний і для матусі, і для малюка в утробі не тільки на перших тижнях вагітності, а й на всьому подальшому терміні. Єдине, над чим варто замислитися, так це над рівнем фізичних навантажень. Тягати гирі, робити жим і присед з великою вагою, звичайно, не варто. Помірність - ось головна спортивна правило для панянки в ldquo, цікавому положенііrdquo ,.

Ще один стереотипний страх майбутніх мам - фарбування волосся. Хтось геть відмовляється це робити, боячись нашкодити дитині. Можливо, років тридцять тому цей страх і був актуальним. Однак сьогодні фарбування волосся в перші і наступні тижні вагітності нічим не загрожує. Сучасна б'юті-індустрія пропонує представницям прекрасної статі якісні щадні фарби для волосся, які ніяк не зашкодять ні мамі, ні вже тим більше дитинці.

Вирушаючи на лікування зубів в перші тижні вагітності, попередьте свого дантиста про ваше положення. Вагітним можна спокійно лікувати зуби, ставити пломби і проводити інші стоматологічні маніпуляції. Єдине, з чим лікар повинен бути максимально обережним, так це з операціями, які передбачають знеболювання.

Не варто відвідувати і антицелюлітний масаж: активний вплив на шкірні покриви на перших тижнях вагітності користі не дасть. Легкий розслабляючий масаж - інша справа. Він принесе довгоочікуваний релакс.
І не забувайте частіше бувати на свіжому повітрі. Хочете запитати, скільки потрібно гуляти на перших тижнях вагітності? Чим більше, тим краще - такий наш відповідь.

Вживання алкоголю

Нерідко на багато питань, що стосуються виношування дитини, лікарі відповідають по-різному. Але ось в питанні про те, чи шкідливо вживання алкоголю на перших тижнях вагітності, лікарі єдині: неймовірно, смертельно шкідливо! Причому алкоголь особливо небезпечний саме в перші тижні вагітності. Етиловий спирт і ацетальдегід (продукт переробки) моментально всмоктуються в кров мами. І плацента для них - не бар'єр. Тобто виходить, що, вживаючи спиртні напої, майбутня мама напуває ними і малюка теж.

Чим же небезпечно вживання алкоголю в перші тижні вагітності? На що він робить негативний вплив?

  • Спиртні напої руйнують клітини плоду,
  • руйнують тканини маленького організму,
  • внутрішні органи,
  • вражають нервову систему,
  • негативно позначаються на розвитку головного мозку.

Можна як завгодно заспокоювати себе відмовками, але факт залишається фактом: бінзопірен, що міститься в сигаретах, є найпотужнішим канцерогеном. Саме він провокує такі вроджені каліцтва як:

  • ldquo, заяча губаrdquo ,,
  • ldquo, вовча пастьrdquo ,,
  • пахова грижа,
  • косоокість і т.д.

Підведемо підсумок

Ми назвали основний перелік того, чого ні в якому разі не можна робити на перших тижнях вагітності. Більшість з цих дій шкідливі не тільки для плода, але і для мами. Тому від них краще відмовитися задовго до зачаття і назавжди.

Не потрібно знати, як зберегти вагітність на перших тижнях. Досить зберігати спокій, більше відпочивати, приділяти час прогулянок і собі коханій. Зараз найкращий для цього період, адже пройде зовсім небагато часу - і турботи про крихті поглинуть вас з головою. Завдяки всьому розказаного вище ви тепер знаєте, що потрібно робити в перші тижні вагітності. Насолоджуйтесь собою і своїм становищем.

Схожі матеріали: