Дівчина може завагітніти тільки в одному випадку, якщо чоловіча насіннєва рідина потрапить всередину жіночого піхви і досягне дозрілої жіночої яйцеклітини.

А ось, як ця рідина потрапляє всередину дівчини, з чого вона складається, і яким чином відбувається зачаття, і дівчина вагітніє, ми розповімо в даній темі.

ЯК вагітніє ДІВЧИНА?

як стати вагітної

Як швидко пересуватися сперматозоїди ВСЕРЕДИНІ ДІВЧАТА? Цей маленький і дуже моторний малюк рухається всередині статевих органів жінки зі швидкістю 0,1 мм в секунду, але не більше 30 см за одну годину. Виходить, що після того, як сперматозоїди потрапили через статеві органи в животик дівчини, вони можуть досягти її дозрілу яйцеклітину вже через 1-2 години після попадання всередину, тобто дівчина вагітніє через 1-2 години (це орієнтовний час, так як може бути і більше і менше). Що примітно, що в чоловікові сперматозоїди знаходяться в неактивній фазі і їх руху незначні, але потрапляючи всередину жіночих статевих органів, вони отримують хімічні елементи жіночого організму і їх активність рухів зростає в багато разів, що дозволяє їм дістатися до жіночої яйцеклітини.

як вагітніє дівчина?

СКІЛЬКИ ЧАСУ сперматозоїдів ЗДАТНА ЖИТИ ВСЕРЕДИНІ ДІВЧАТА? Усередині жіночого піхви сперматозоїди здатні жити не більше кількох годин з моменту потрапляння, а ось в шийці матки, в матці і фаллопієвих трубах вони здатні залишатися живими до 3 днів, а в деяких випадках до 7 днів. Тому термін тривалості життя необхідно враховувати при використанні календарного методу запобігання. Виходить, що сперматозоїди можуть привести до вагітності дівчини навіть на третій або сьомий день після статевого акту з хлопцем і попадання всередину.

як вагітніє дівчина?

як стати вагітної

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕС ПОПАДАННЯ НАСІННЄВОЇ ЖИДКОСТИ ПАРНЯ В ДЕВУШКУ? Тепер поговоримо про статевому контакті, тобто про те, як чоловіча насіннєва рідина потрапляє всередину дівчини. При занятті любов'ю чоловічий статевий орган знаходиться всередині жіночого животика, а точніше всередині її піхви і в той момент, коли чоловік отримує найвище задоволення в іншому випадку називається оргазм, чоловіча насіннєва рідина вистрілює з чоловічого органу всередину дівчини. Саме таким способом насіннєва рідина потрапляє в дівчину, хоча в деяких випадках може бути використано штучне запліднення, тобто чоловіча насіннєва рідина вводиться в дівчину не через чоловічий орган при занятті статевим актом, а спеціальним медичним інструментом.

ЯК МОЖНА ЗАВАГІТНІТИ? Якщо чоловіча насіннєва рідина не потрапила всередину ваших статевих органів, то завагітніти ви не зможете. Багато хто задається питанням, якщо я проковтну сперму чи можу я завагітніти, однозначно скажімо немає, також не можна завагітніти, якщо чоловіча рідина потрапила вам на животик. А ось, якщо вона потрапила на ваші статеві губи, то шанс завагітніти є, але дуже маленький і залежить він від того просочиться сперма всередину ваших статевих органів чи ні. Будьте обережні при витирання насінної рідини зі своїх статевих губ, так як наприклад пальцем або рушником від витирання ви можете випадково загнати її всередину свого піхви, що можливо призведе до вагітності. Якщо ви використовуєте контрацептиви, наприклад, бар'єрні способи запобігання, то ризик завагітніти (залетіти) різко знижується.