вагітність - Одне з найбільш хвилюючих і в той же час бажаних подій в житті кожної жінки. Адже через деякий час вона подарує життя свого малюка. Тому турбота про своє здоров'я і про здоров'я ще не народженого малюка це головне, про що повинна думати вагітна жінка.

причини та наслідки ранньої вагітності

Кожна жінка, яка виношує малюка повинна знати про те, що на даний період потрібно відкласти в довгу шухляду деякі речі і кошти, без яких вона не могла обходитися ще до того, як завагітніла. Важливо знати, що достаток косметичних і парфумованих засобів, каблуки при вагітності - як раз те, про що варто забути на цей період.

Безумовно, жінка, для якої дитинка бажаний, буде робити все можливе і неможливе, щоб дитина народилася здоровою. Так як вона морально і фізично готувала себе до цього моменту, і вона знає, як потрібно піклуватися про малюка і дати йому все необхідне. Але, зовсім по-іншому йтимуть справи, коли ще зовсім юна дівчина, здавалося б, сама ще дитина, вагітніє. Адже це стрес не тільки для неї, але і для її ще не сформованого організму.

І, якщо така ситуація сталася у вашій родині, не варто відразу звинувачувати свою дочку в усіх гріхах. Сядьте і заспокойтеся, ви повинні розуміти, що це не той випадок, коли можна за допомогою криків його дозволити. Ви повинні розуміти, що в цьому може бути і ваша вина, значить, чогось доказав, чогось не навчили. Але, це вже сталося, і тепер ваша головна задача - збереження життя не тільки малюкові, але і вашої дочки. Адже рання вагітність може мати серйозні ускладнення.

До основних причин ранньої вагітності слід віднести :

І тепер, коли сталося те, від чого ви не вберегли свою дитину, саме ви повинні допомогти їй виносити здорову дитину. Слід знати, що рання вагітність несе в собі і психологічну і медичну проблему. Адже неповнолітня дівчинка не була готова до вагітності ні морально, ні фізично.

Якщо вашої дочки немає ще й 16 років, то не факт, що вона зможе виносити цю дитину, адже як уже згадувалося, її організм ще сам до кінця не сформувався. Адже вітаміни і мінерали, які потрібні для формування плоду, також потрібні і вагітної. І в результаті може виникнути порушення природних обмінних процесів в організмі.

Завагітнівши в ранньому віці, дівчина в подальшому може зіткнутися з низкою важких ускладнень, починаючи з гінекологічних захворювань, позаматкової вагітності, викидня, і закінчуючи безпліддям.

Ви повинні розуміти, що відповідальність завжди лежала, і буде лежати на батьках, які не зуміли вчасно навчити свою дитину. Тому, якщо ви не хочете зіпсувати життя своєї дочки, будьте з нею відверті, довірливі, і тоді вам вдасться запобігти ранню вагітність і її наслідки.