Батьки практично завжди, чекаючи народження малюка, висловлюють свої переваги по підлозі майбутньої дитини, але вплинути на це зазвичай не можуть. Однак, виявляється в світі є методики, дотримання яких може з великою часткою ймовірності допомогти вам «обзавестися» конкретно хлопчиком або дівчинкою.

Однією з них, є китайський календар вагітності, розрахувати стать дитини за яким може кожен бажаючий.

Історія китайського календаря

Вік цієї методики досягає 7 століть. Нею користувалися в імператорському дворі, так як вона дозволяла розрахувати народження хлопчика - спадкоємця династії. Знайшли її археологи, розкопуючи королівську гробницю поблизу столиці Китаю Пекіна. Її оригінал, природно, був переданий на зберігання і для вивчення в Інститут науки в Піднебесній. Пізніше вона з'явилася у пресі і стала популярною в багатьох країнах світу.

Поява такого календаря в Китаї пояснюється тим, що в країні раніше, та й сьогодні цінуються більше хлопчики. Вони продовжувачі роду, захисники його, тому серед китайців завжди існував інтерес до подібного роду прогнозам. Календар тільки один з різноманітних методик, які існували і існують сьогодні в Піднебесній і використовуються жителями, щоб розрахувати стать дитини. якого вони хотіли б.

Основа китайського календаря

Китайський календар для планування вагітності - це проста таблиця, складена давно на основі складних розрахунків, спостережень, даних, які стародавні вчені збирали століттями. Сьогодні в ній є дві шапки: в одній перераховані всі 12 місяців, у другій - вік матері з моменту запліднення яйцеклітини. Він, до речі, 18 ... 45 років, цей період, за уявленнями китайців, найбільш сприятливий для народження малюків.

Точність китайського календаря

На це рахунок існують різні думки. Існує багато відгуків, що підтверджують його достовірність, є думки протилежного змісту. У будь-якому випадку, китайського календаря вірити беззастережно не можна. Його можна розглядати, як помічника в плануванні зачаття, але сподіватися на 100-ПРОЦЕНТР гарантію не слід.

Останнє можна пояснити не науковістю методики, слабкий облік нею фізичних характеристик майбутньої матері, а це здатне впливати майбутнього малюка, зокрема, на її стать. Загалом, користуйтеся календарем, придуманим древніми китайцями, розраховуйте по ньому свою вагітність, але робіть це з розумом і будьте готові до того, що можете не отримати в результаті бажаний результат.

Як розрахувати стать майбутньої дитини за китайським календарем вагітності

Проблеми з підрахунком основних даних для правильного розрахунку вагітності з використанням китайського календаря стосуються тільки віку матері. Справа в тому, що в Піднебесній вік людини зважає на момент, коли відбувається таїнство зачаття, тобто відрізняється від методики підрахунку у нас. Тому для визначення статі дитини за даною методикою потрібно скорегувати ваш вік, збільшивши його на термін виношування плоду - 9 місяців. Останні в році у нас і в Піднебесній одні і ті ж.

Відгуки про китайському календарі вагітності

Почитала із задоволенням статтю. Вирішила перевірити правильність методики на власному досвіді. У мене дві дівчинки, 4 і 17 років. До свого великого здивування все збіглося ... Ось вам і давні методики ... Напевно китайці щось знали, про що ми навіть не здогадуємося сьогодні.

Цікаво, китайці весь час чимось інтригують всіх і всюди. Загалом, вирішила перевіритися як насправді. Спочатку за своїм віком і місяця визначила, що буде дівчинка. Але у мене ж хлопчик ... Подумала, що щось не те. Перечитала - ах, треба ж 9 місяців додати до мого дня народження. Швидко перерахувала - досвід то з'явився з першого розрахунку. Все правильно. Вийшло на ділі, як і передбачає календар.

Ось вам і не вір всьому. Є на цьому світі і методики в такій делікатній справі, яким можна вірити.

А у мене повний облом. Дві донечки маленькі - 2 і 4 рочки. А ось підрахунки показували, що з'являться хлопчики. Напевно, не все так просто, як сама таблиця. Напевно, залежить від стану матері при зачатті, та й батько впливає якось, чи не сам, а його сперматозоїди.

Загалом, природа довела ще раз, що може видавати сюрпризи. Цього разу щодо китайського календаря вагітності.

Дівчатка, все одно вірте. З вірою легше жити.

У нас три хлопчика. А як хотілося дівчинку ... Після двох мужиків я сама наполягла на ще одну дитину, вмовила чоловіка на ... дівчинку. Перед цим знайшла китайський календар, який допомагає розрахувати вагітність і все вирахувала - коли і що треба робити.

Загалом підготувалася добре ... А при першому ж УЗД дізналася, що буде хлопчик. Ось так. Хоча чоловік відразу сказав - вважай Не вважай, а у мене виходять тільки хлопчики. Виходить, для нього Китай не указ. Може наші мужики і жінки відрізняються від китаянок і китайців чимось на тому рівні, який відповідає за стать дитини, який з'явиться?

У нас китайців в місті - хоч греблю гати. Тож не дивно, що спочатку про таку методику і дізналася від них. А ось прочитала і вважати початку. Хотіла дівчинку і вийшла девчоночка! Я в захваті. Хвала древнім китайцям.

Взагалі таїнство зачаття раніше порушувати було страшним табу. Принаймні у нас, на Русі. А китайцям видно все дарма. Може це тільки дозволялося у них імператорам? А прості жителі народжували без всяких розрахунків?

Я взагалі за те, що нехай все виходить, як запланувала сама природа. Ставлюся до таких календарів негативно. Не те що не вірю, не хочу підлаштовувати під себе природу. У неї краще виходить.

Заради інтересу підрахувала. Не вийшло. За календарем повинна бути дівчинка, а народився хлопчик. Хочу донечку, тому ось сиджу і розраховую. Дай бог, не помилитися ...

Китайці, китайці. Невгамовні ви люди. Знайшли навіть як планувати народження людей. І в такі-то давні роки. І для нас з'явилося заняття. Ось почитала, тепер сиджу і підраховую так чи не так вийшло, хоча діти вже своїх дітей мають.

Підрахувала і ось відписуюся. Дочка збіглася з даними за календарем. Син - немає.

Ходжу зараз з дитям в утробі. Розраховували з чоловіком за календарем на хлопчика. Ось чекаємо перше УЗД, перевіримо. Сподіваємося, що не помилилися і вийде. Якщо підтвердиться, займемося через час дівчинкою.

Ходжу з другої дівчинкою. Як і хотіли з чоловіком. До речі розраховували дні зачаття. користуючись китайським календарем. Ось друга і все вийшло. Молодці китайці. Після народження почнемо розраховувати на хлопчика. Такий у нас план.

Спеціально для vagitna.in.ua - В.А.Н.

китайський календар планування вагітності

Уролог: "Запам'ятайте, якщо хочете щоб простатит пройшов, перестаньте чіпати

Читати далі >>

У Вас ГІПЕРТОНІЯ і ТИСК від 140/90? Тоді Вам потрібно.
Читати далі >>

Бабкін рецепт від алкоголізму! Мужики кидають пити за 2 дні!
Читати далі >>

китайський календар планування вагітності

Шишка на нозі йде миттєво, якщо мазати перед сном звичайним.
Читати далі >>