38 тиждень вагітності болі внизу живота

Виникнення вагітності у жінки стає помітним, коли починає потроху збільшуватися живіт. Приблизно до 38-39 тижня організм дівчини завершує останні приготування до пологів - досить великий малюк повинен без проблем подолати таз матері.

Детальніше...

  • Вітамін Е при плануванні вагітності
  • Навіщо приймати вітамін Е під час вагітності?
  • Вітамін Е в першому триместрі
  • Дозування вітаміну Е при вагітності
  • Вітамін Е в продуктах харчування
  • Запобіжні заходи під час прийому вітамін

Для правильного розвитку плаценти і плода необхідний вітамін E, його дозування при вагітності визначається безпосередньо доктором, якщо займатися самолікуванням можна дуже сильно зашкодити здоров'ю плода.

Детальніше...

Вагітність для жінки - це прекрасний період. Організм починає змінюватися. А у майбутньої мами починає з'являтися багато питань: що робити на першого тижня після затримки, коли йти до лікаря, на якому терміні УЗД показує вагітність.

Детальніше...

З набряками дійсно стикається майже кожна майбутня мама - і в цьому думки українських та зарубіжних лікарів сходяться. Зарубіжні фахівці вважають, що набряки під час вагітності з'являються у всіх жінок, і не треба з цього приводу засмучуватися.

Детальніше...

продукти

Вагітність складний і дуже важливий період в житті кожної жінки. Спочатку мучить токсикоз, потім болі в спині, а коли з'являється малюк на світло, все перевертається з ніг на голову.

Детальніше...

Ельовіт
1. ЧОМУ В період виношування дитини СЛІД ЗБІЛЬШИТИ НОРМУ НАДХОДЖЕННЯ ВІТАМІНІВ У ЖІНОЧИЙ ОРГАНІЗМ

Постійний дефіцит вітамінів і мікроелементів в організмі може істотно погіршити самопочуття жінки і привести до авітамінозу.

Детальніше...

Послуги по перериванню вагітності

Аборт - це процедура переривання вагітності. Його можна виконувати як за медичними показаннями (причина - аномалії розвитку або серйозні захворювання плода, а також деякі захворювання матері) і за бажанням пацієнтки.

Детальніше...

кандидоз при вагітності
Молочниця у вагітних виникає досить часто. Навіть якщо жінка могла похвалитися своїм відмінним здоров'ям до вагітності. то зараз її може турбувати молочниця протягом усіх дев'яти місяців очікування дитини.

Детальніше...

зачаття

Природа вкрай мудро задумала жіночий організм, адже в ньому передбачені сотні різних "пристосувань" для полегшення виношування вагітності і пологів, захисту малюка як в утробі, так і за її межами.

Детальніше...

Графік базальної температури при вагітності дозволяє оцінювати рівень прогестерону - основного гормону, необхідного для збереження вагітності.

Що називається базальною температурою

Базальна температура вимірюється у прямій кишці вранці, до підйому з ліжка.

Детальніше...