42 тиждень вагітності стимуляція


42 тиждень вагітності
Здавалося б, зовсім недавно була 3 тиждень вагітності. коли ви тільки дізналися про своє цікаве положення. У слід за нею настала 4 тиждень вагітності. потім 5 Ще через якийсь час ви вже побачили свого малюка в процесі УЗД, на 10 тижні вагітності. А час все летіло далі, не сповільняться ні на мить. Так само несподівано настала 30 тиждень вагітності. І ось уже майже пологи, 42 семиднівка.

Багато мам переживають через такого тривалого терміну виношування плоду, адже по акушерським мірками ми маємо справу з 11,5 місяцем вагітності. Але, не дивлячись на це, часом лікарі не поспішають бити на сполох. Не варто цього робити і вам. І ми розповімо чому!

пролонгована вагітність

42 тиждень вагітності
Перш за все запам'ятайте: 42 тиждень - це ще не приношення вагітність, а пролонгована. Хоча, як зауважують акушери-гінекологи, до 42 тижня народжуються 90% з 100 діток.

Якщо ж настав цей термін, а дитини все ще немає, цілком ймовірно, що майбутній мамі запропонують зробити стимуляцію пологів за допомогою введення окситоцину і простагландину. Ці препарати допоможуть розм'якшити шийку матки і почати її скорочення.

Хоча переживати все ж не варто, прийнято вважати, що якщо очікується хлопчик, то "перенесення" - цілком звичайна справа. Найважливіше - це не хвилюватися, і слухатися свого лікуючого лікаря.

42 тиждень вагітності
До того ж нерідкі випадки неправильного підрахунку дати зачаття, і відповідно, передбачуваного часу пологів. Також пролонгована вагітність - цілком звичайна справа, якщо ваш місячний цикл складає більше 30 днів.

Ускладнення в перші місяці - ось ще одна причина тривалої вагітності. Адже таким чином малюк надолужує "втрачене" в першому триместрі. Грає роль і спадковість. Так, якщо бабуся, мама, тітка або інші найближчі родички носили плід більше 40 тижнів, то і у вас цілком можлива така ситуація.

Дитина в цей період

42 тиждень вагітності стимуляція
Вага малюка на 42 тижні вагітності зазвичай становить 3,5-3,6 кг. Його зростання може досягати 51-53 см. Так як плід продовжує збільшуватися, у мам нерідкі випадки зайвих больових відчуттів під час пологів.

Хоча є в цьому і позитивний момент: в такий період череп малюка серйозно зміцнюється, тим самим, виключаючи його деформацію. Очі малюка відкриті, волосся і нігтики стали досить довгими, скелет зміцнюється все сильніше.

відчуття мами

42 тиждень вагітності стимуляція
На 42 тижні у багатьох мам фізичні відчуття відходять на задній план, адже їх затьмарюють психологічні. Жінка багато нервує, а це дуже погано, як для неї, так і для майбутньої дитини.
У цей період цілком вірогідні болю в животі і незначні кровотечі, адже пологи вже зовсім скоро, і малюк таким чином сигналізує вам про це.

А для того, щоб не допускати зайвих стресів, дуже важливо повністю виконувати вказівки лікаря. Він відправить вас на ультразвукове дослідження з допплерографією, яка допоможе оцінити стан плаценти, а також те, наскільки добре відбувається кровотік в маткових артеріях. Ще лікар обов'язково зробить виміри пульсу.

буде проведена амніоскопія. метою якої є виявлення порушення в складі навколоплідних вод, які можуть вплинути на процес пологів.

Дуже важливо зберігати спокій, особливо в перший час після народження малюка. В одній зі статей ми вже писали про те як боротися з симптомами післяпологової депресії, яка нерідко трапляється з молодими мамами. Дотримуйтесь нескладних порад, описаним в цій замітці, і все буде добре!

Дитинка буде здоровеньким

42 тиждень вагітності
часом 42 тиждень вагітності може супроводжуватися гіпоксією. тобто нестачею кисню у плода, адже плацента починає гірше працювати, не справляючись в потрібній мірі з передачею необхідних речовин. До того ж обсяг навколоплідної рідини скорочується, а самі води злегка каламутніють. Це може послужити причиною обвиття плоду пуповиною.

Але, як уже згадувалося раніше, лише 1 з 10 жінок не встигає розродитися до 42 тижня. І ще 5 відсотків роблять це в зазначений період. До речі, за даними Інституту акушерства і гінекології, 95% малюків, що з'явилися на світ в період з 41 по 43 тиждень вагітності, не мають ніяких проблем зі здоров'ям.

Що робити, якщо пологи на 42 тижні не настали

42 тиждень вагітності
Крім медичних препаратів існують і "народні" методи, які допоможуть вам спровокувати початок пологів в домашніх умовах:

42 тиждень вагітності

стимуляція сосків. Під час цих маніпуляцій виробляється гормон окситоцин, який відповідає за скорочення матки,

Народні засоби. Варто вживати сік буряка або смородини, а також петрушку.

Детальніше...

Кровотеча при вагітності на 2 тижні після зачаття

Намагаючись завагітніти, кожна майбутня мама рахує дні до передбачуваних місячних і сподівається, що вони не почнуться.

Детальніше...

Вагітність по місяцях. Що потрібно про неї знати?

Довгоочікувані дві смужки на тесті - для майбутніх батьків це радісний і хвилюючий момент. Попереду новий етап життя, який несе важливі зміни.

Детальніше...

Мамочка з нетерпінням чекає, тієї заповітної сороковий тижні, а малюк все ще не поспішати з'явитися на світло? У цьому випадки лікарі вам фіксують переношену вагітність.

Детальніше...

узі

Дитина готується до народження, його організм повністю готовий до існування поза материнської утроби. Зовнішність плода така ж, як і у новонароджених дітей, хоча відразу після появи на світ діти мають червону шкіру, іноді шкірні покриви синюшного відтінку.

Детальніше...

Температура на 10 тижні вагітності

вагітність 10 тижнів ознаки

Сам факт зачаття вже є причиною підвищення температури - на 10 тижні вагітності. як і в першому триместрі в цілому, це пояснюється впливом гормонів і змінами в процесах терморегуляції організму.

Детальніше...

»18 тижнів вагітності

Майбутні матусі з величезним нетерпінням чекають, коли ж їх малюк почне ворушитися в животі. Коли це відбувається, одні стурбовані занадто інтенсивними рухами дитини, інші, навпаки, його спокоєм.

Детальніше...

Харчування на 21-му тижні вагітності

Для вас дуже важливі вітаміни на 21 тижні вагітності! Фрукти і овочі - відмінне джерело вітамінів і мінералів, необхідних організму під час вагітності, але що робити, якщо Ви їх терпіти не можете?

Детальніше...

Вага плоду по тижнях вагітності - це той параметр розвитку малюка, який цікавить не тільки акушера-гінеколога, але і майбутніх батьків.

20 тиждень вагітності вага дитини

Вагітність - дуже хвилююча подія в житті кожної жінки.

Детальніше...

Кров'янисті виділення при вагітності

Таке явище, як кров'янисті виділення при здавалося б нормально протікає вагітності, змушує впадати всіх майбутніх мам, які раптом відзначають у себе подібне, в паніку.

Детальніше...