41 тиждень: занадто багато або нормально?

Вагітність - саме незвичайне стан для будь-якої жінки. На кожному тижні відбуваються абсолютно нові зміни не тільки в організмі жінки, а й в організмі дитини.

Детальніше...

40 тиждень вагітності: що відбувається в животі?

Середня вага доношеного малюка при народженні становить 3300 - 3500 г. Це стандартні значення, безумовно, вага може варіюватися.

Детальніше...

41 тиждень вагітності, другі пологи ... У цьому випадку майбутня мама вже в курсі, як себе вести. Проте, друга вагітність може сильно відрізнятися від першої.

Детальніше...

41 тиждень вагітності відчуття

Сорок перший тиждень вагітності розповість, а календар вагітності наочно покаже як же виглядає малюк, ховаючись в животику у мами на 41 тижні. Календар вагітності говорить, що захисне мастило, якою була покрита шкіра малюка, практично зникла, залишилася незначна кількість в пахвовій і паховій області.

Детальніше...

getId ()> "class =" vote__count vote__count_align_tl "> +1

Пішла 41 тиждень вагітності. І це значить, що зовсім скоро настане довгоочікуваний день пологів.

Детальніше...

40 41 тиждень вагітності

До кінця сорок першого тижня вагітності ваша дитина буде важити вже від 3500 до 3575 грам, а його зростання збільшиться ще на сантиметр і складе близько 54 - 55,5 см.

Те, що ваш малюк не поспішає народжуватися, в більшості випадків не представляє ніякої небезпеки. Як ми вже говорили в статті, присвяченій 40-му тижні вагітності, тільки близько 5% вагітних народжують в точно поставлений термін! Основною причиною такої невідповідності є банальна помилка в проведенні підрахунків, тобто гестаційний термін (поставлений вам лікарем-гінекологом) не збігається з фертілізаціонним віком дитини.

Якщо плацента продовжує функціонувати в нормальному режимі, то додаткова тиждень - інша внутрішньоутробного життя може привести до того, що ваша дитина набере занадто багато ваги, і ви цілком можете народити карапуза з масою тіла понад 4 (а іноді і п'яти) кілограм!

Але якщо ж ваша вагітність істинно приношення (а не пролонгована), то ви можете народити дитину, у якого будуть «на обличчя» всі ознаки переношеності - суха і лущиться шкіра, у деяких вона може навіть потріскатися через те, що первородна мастило вже повністю зійшла з тіла малюка. Також у таких діток часто набагато більше волосся на голівці, ніж у тих малюків, які народилися вчасно.

Зазвичай на цьому терміні вагітності ваш малюк потребує детальнішого контролю з боку медиків. Тому, якщо ваш лікар-гінеколог запропонує вам провести додаткові дослідження (такі як позапланове УЗД або КТГ-моніторинг стану плода), не поспішайте відмовлятися!

Але найбільш частим видом дослідження на цьому терміні є так званий «нестрессовий тест». Його суть полягає в тому, що спочатку за допомогою фетального монітора, що прикріплюється до вашого живота, лікар відстежує пульс (частоту серцебиття) вашої дитини в спокійному стані. Якщо з дитиною все гаразд, то його серцебиття має збільшуватися залежно від його рухової активності.

Якщо ж ваш малюк в цей час не буде рухатися (неважливо з якої причини - навіть якщо він в цей момент спить), і немає змін в ритмі його серцевих скорочень, то вам необхідно буде провести «стресовий тест». При такому вигляді дослідження жінці вводиться внутрішньовенно невелика кількість окситоцину, який провокує початок маткових скорочень. Дитина, здоров'я якого знаходиться в нормі, повинен відреагувати на такий подразник, що обов'язково позначиться на його пульсі! Якщо ж серцевий ритм не збільшується, а зменшується, то це говорить про наявність стресу у плода. У таких випадках жінці проводять штучну стимуляцію пологів або призначають екстрене кесарів розтин.

Як вже говорилося раніше, з сорок першого тижня вагітності контроль за станом вашого малюка і за вашим станом буде значно вище!

Вам можуть порекомендувати пройти наступні види додаткової діагностики (з метою моніторингу самопочуття дитини і з'ясування, чи є вагітність переношеної):

 • Тест на рухову активність (ворушіння) плода - жінці необхідно щодня протягом певного часового проміжку проводити підрахунок ворушінь її дитини, а отримані результати відзначати на спеціальному графіку,
 • УЗД-допплерометрия - дослідження плодово-плацентарного і матково-плацентарного кровотоку для визначення стану і ступеня старіння плаценти, а також для контролю за станом плоду,
 • Позаплановий УЗД плоду - проведення УЗД-діагностики незалежно від терміну вагітності для контролю за станом навколоплідної рідини і самопочуттям малюка,
 • КТГ-моніторинг плоду - дослідження серцевої діяльності і рухової активності плода з метою відстеження його стану і виключення внутрішньоутробного кисневого голодування (гіпоксії) малюка,
 • Амніоцентез - пункція навколоплідної рідини, обов'язкова для проведення в тих випадках, якщо під час позапланового (або планового) УЗД в амниотических водах були виявлені сліди меконію,
 • Внутрішнє ручне гінекологічне обстеження - з метою з'ясування ступеня готовності шийки матки до початку родового процесу.
 • Детальніше...

  На даній сторінці ми розповімо, що робити якщо на 41 тижні вагітності немає сутичок і тягне і болить живіт, стимуляція пологів, відходить пробка.

  розвиток плода

  Почалася 41 тиждень вагітності, але пологи поки не настали.

  Детальніше...

  хтозна що вагітність протікає добре

  Доброго дня, шановні читачі! Томливі очікування першої зустрічі з малюком, збори сумки в пологовий будинок. нескінченні дзвінки родичів, котрі квапляться привітати.

  Детальніше...

  Схоже, що ваша дитина вибрав пізній час для свого тріумфального виходу в світ, але це досить поширений варіант, судячи зі статистики. Менше 9% майбутніх дітей народжуються на фактичному терміні, і близько 40% засиджуються в комфортному готелі "все включено" під назвою материнська утроба, не маючи наміру виходити звідти навіть на 10-му місяці.

  Детальніше...

  Вагітність - прекрасний стан. Але все ж найбільше матері хочеться побачити свою новонароджену дитину. Тоді 41 тиждень вагітності стає і радістю, і смутком.

  Детальніше...