Вагітність: тиждень за тижнем

Кожен тиждень вагітності - особлива. Кожній майбутній мамі важливо не тільки спостерігатися протягом вагітності у лікаря, але і займатися самоосвітою.

Детальніше...

Дев'ятий місяць вагітності - Найбільш емоційно насичений для кожної майбутньої мами період, адже після нього на горизонті вже видно фініш вагітності і прийдешнє материнство.

Детальніше...

Під час вагітності кожна жінка повинна ретельно стежити за станом свого здоров'я і за незвичайними змінами. Як правило, основною скаргою пацієнток жіночих консультацій є набряки ніг на 38 тижні вагітності.

Детальніше...

Тридцять перший тиждень припадає на закінчення сьомого календарного місяця вагітності. Майбутнє народження малюка - вже в доступному для огляду майбутньому, тому практично кожна майбутня мама напевно почала цікавитися тим, де і як будуть проходити пологи, послуги якого фахівця користуються найбільшим попитом, що слід взяти з собою в пологовий будинок і як налаштувати себе на благополучний результат пологів.

Детальніше...

Що може означати нудота на 39 тижні вагітності?

39 тиждень вагітності нудота

Нудота на 39 тижні вагітності виникає через високий положення матки. Серце працює в посиленому режимі, частішає пульс.

Детальніше...

На терміні 32 тижнів вагітність напевно дає про себе знати деяким обмеженням рухливості жінки. Все важче стає виконувати звичні домашні обов'язки, а миття підлог може перетворитися в важкі завдання.

Детальніше...

40 тиждень вагітності пронос
Уже позаду довгі і хвилюючі 40 тижнів вагітності і ви перебуваєте на фінішній прямій. Ваше тіло вже готується до самого довгоочікуваного події у вашому житті.

Детальніше...

Болі в попереку на ранніх термінах вагітності

Жінки на ранніх термінах активно цікавляться, чому болить поперек при вагітності? Неважливо при цьому, чи протікає вагітність добре або з ускладненнями.

Детальніше...

Цистит при вагітності - це хвороба дуже неприємна і вимагає своєчасного правильного лікування. Виникає він, досить часто, по ряду анатомічних і фізіологічних особливостей жіночого організму.

Детальніше...

Чи варто говорити, що ваш малюк зараз максимально готовий до появи на світ. Але за умови, звичайно, що дата пологів була порахована вірно. В іншому випадку вашому чаду потрібна ще тиждень-інша для того, щоб остаточно сформуватися.

Детальніше...