Базальна температура при вагітності

Будь-яка дівчина, що досягла статевої зрілості, хоча б один раз у своєму житті цікавилася, таким терміном, як базальна температура.

Детальніше...

твердий живіт при вагітності

Твердий живіт при вагітності з'являється хоча б раз за весь період. Це означає, що матка знаходиться в тонусі. Якщо з'явилися перші симптоми, то обов'язково потрібно викликати лікаря і чекати його в лежачому положенні.

Детальніше...

39 тиждень вагітності! Залишаються лічені дні до передбачуваних пологів. І організм жінки, і малюка повністю готові до розродження. За час вагітності майбутня матуся поправилась на 11-14 кілограмів.

Детальніше...

фотографії

На сьогоднішній день фахівці акушерського відділення крокують в ногу з часом і більшість пологових будинків надає широкий спектр послуг, що включають хірургічне втручання і анестезію.

Детальніше...

Позаду майже 9 місяців, і останні два тижні ви напевно готуєтеся до майбутніх пологів. 39 тиждень вагітності несе в собі багато тривожності і небезпеки.

Детальніше...

Загальні відомості

На 39-му тижні вагітності малюк і мама стали ще ближче до моменту появи на світ. Жінка з нетерпінням чекає настання сутичок і дивується з того, що вагітність так затягнулася.

Детальніше...

have baby

Портал для вагітних vagitna.in.ua - це популярний інформаційний сайт, присвячений тематиці вагітності і всьому, що нерозривно пов'язано їй. Кожній майбутній мамі, та й просто жінці, яка планує вагітність, буде вельми цікаво ознайомитися з багатим матеріалом, викладеним на сторінках сайту для вагітних.

Детальніше...

Активність плода і частота його рухів багато можуть розповісти лікаря і самої майбутньої мами про самопочуття плоду. Зараз малюк вже сильно виріс і місця в матці йому мало, тому, його руху вже не такі активні, як раніше.

Детальніше...

Зараз пологи можуть наступити в будь-який момент, особливо якщо для вас це друга вагітність 39 тижнів. На цьому терміні вагітності жінка вже не повинна додавати у вазі, а ось малюк продовжує рости і міцніти.

Детальніше...

Кожна майбутня матуся з особливим трепетом і нетерпінням чекає свого малюка. І чим більше термін вагітності, тим швидше хочеться, щоб сталося це чудо.

Детальніше...