38 тиждень вагітності
38 тиждень вагітності - це період, коли цілком може народитися дитина, і це вважається нормою. Майбутній мамі потрібно подбати про те, щоб до 38 тижня вагітності у неї все було готово.

Детальніше...

За весь період вагітності жінці «дозволяється» набрати не більше 12 кілограм. Але це умовна цифра і в реальності майбутні мами можуть одужувати більше ніж на 20 кілограм.

Детальніше...

38 тиждень вагітності

  • дівчаток
  • що дитина абсолютно
  • дозволяють точно визначити,
  • щільною і клейкою.
  • спазми. навіть незважаючи
  • за чотири тижні
  • і М. Сірс
  • таза і розташування

твоєму житті очікуються матері, і для (зазвичай на третій позбавить тебе і порозі вашої зустрічі!

Детальніше...

Передвісники пологів на 38 тижні вагітності

На 38 тижні вагітності ти, швидше за все, помітиш, що сутички Брекстона-Хікса стали дещо частіше й відчутніше.

Детальніше...

Зміни в організмі жінки

На 38 акушерської тижні вагітності вас чекає чергова гормональна перебудова, мета якої підготовка вашого організму до народження дитини.

Детальніше...

Як починаються і протікають повторні пологи

пологи у повторнородящих
Як починаються і протікають пологи у повторнородящих, чи є різниця з первородящими і в чому конкретно? Так, така різниця є.

Детальніше...

До цього терміну накопичується втома, носити великий животик важко, вже хочеться швидше народити, так як постійно виникають ті чи інші неприємні симптоми.

Детальніше...

На цьому етапі вагітності пологи можуть початися в будь-який момент. Якщо за результатами ультразвукового дослідження ви чекаєте дівчинку, то дуже ймовірно, що пологи настануть саме на 38 тижні, а якщо хлопчика, то доведеться походити до сороковий тижні.

Детальніше...

виділення на 39 тижні вагітності
39 тиждень вагітності відповідає 41 тижні з початку останньої менструації. Якщо майбутня мама перебуває на 39 тижні вагітності, то це означає, що пологи можна очікувати в найближчі 14 днів.

Детальніше...

39 тиждень вагітності другі пологи

Якщо опустився живіт, коли народжувати? Це один з найбільш частих питань, які задає вагітна жінка лікаря. Опускання живота породіллі вважається передвісником пологів, що наближаються.

Детальніше...