плід по тижнях
37 тиждень вагітності - Це той період, коли дитина вважається повністю доношенним.Малиш сформований, розвинений, і справа залишилася за малим - дочекатися початку родової діяльності.

Детальніше...

З настанням двадцять третього тижня вагітності зовнішній вигляд жінки ще більше змінюється: живіт стає все округлі, хода - великовагові, руху - більш повільними.

Детальніше...

розвиток плода

37 тиждень вагітності

Мамочка з нетерпінням чекає зустрічі зі своїм малюком. Стартувала 37 тиждень вагітності. В утробі жінки відбуваються остаточні приготування до пологів.

Детальніше...

Зміни в організмі жінки

На 37 тижні вагітності вага майбутньої мами майже не змінюється, ви навіть можете скинути пару кілограм, але нічого поганого в цьому немає.

Детальніше...

Ваша дитина на тридцять сьомому тижні вагітності

На 37 тижні вагітності ви входите в заключну стадію вагітності. Вітаємо! Ваша дитина в даний час вважається "доношеним".

Детальніше...

вага дитинчати

37 тиждень вагітності

Зараз дитина в 37 тижнів вагітності вже впритул підійшов до моменту народження. Щодня він набирає по 30 г. жирової тканини. Також саме на цій самій тижня починаються перетворення в нервовій оболонці тканини.

Детальніше...

Двадцять сьомий тиждень вагітності можна вважати символічно важливою, адже в цей період починається відлік третього триместру, протягом якого відбувається завершальне розвиток плода.

Детальніше...

От і все! 37 тиждень вагітності - ви вже на фінішній прямій. Залишилося зовсім трохи до появи малюка на світ. Навіть якщо це станеться дещо раніше терміну, вагітність буде вважатися доношеною.

Детальніше...

Пройшла ще один тиждень, і тепер ви в повній бойовій готовності. Вже зібрані речі в пологовий будинок, все приготовлено до зустрічі малюка.

Пологи на 37 тижні вагітності закінчуються благополучно, малюк народжується доношеною, його органи і системи повністю сформовані і нормально функціонують поза материнським організмом.

Детальніше...

Тонус матки в третьому триместрі може відчути майже будь-яка вагітна жінка, і частіше за все, в цьому немає нічого страшного і небезпечного.

Проте багато лікарів, з метою перестрахуватися пропонують вагітної госпіталізацію до лікарні.

Детальніше...