У даній статті розглядається термін вагітності в 36 тижнів. На даному періоді часу вагітна жінка може відчувати болі внизу живота, поява виділень прозорою консистенції, може з'явиться біль внизу попереку.

Детальніше...

На останніх тижнях вагітності всіх майбутніх матусь цілодобово супроводжують почуття занепокоєння і різні побоювання. На цих термінах плід максимально піднімається і, таким чином, знаходиться прямо під грудною кліткою, внаслідок чого стає важко дихати.

Детальніше...

36 тиждень вагітності відповідає 9 акушерським місяцях, і тепер пологи можуть початися в будь-який момент. Більшість матусь відчуває душевний підйом і намагається переробити якомога більше справ, готуючи будинок до появи маленького члена сім'ї.

Детальніше...

Вагітність жінки - це унікальний природний процес, коли за 9 місяців у неї в животі з декількох клітин з'являється повноцінна людина. Багатьох майбутніх мам цікавить, як відбувається розвиток плоду по тижнях вагітності, адже це чудо відбувається у них в животі і безпосередньо впливає на весь організм.

Детальніше...

Настала 36 тиждень вагітності! Це означає, що через 4 тижні ваш малюк з'явиться на світ! Чекати залишилася зовсім недовго, проте за цей час організму дитини треба встигнути закінчити останні приготування перед пологами, щоб малюк народився здоровим і зміг далі нормально розвиватися!

Детальніше...

пологи на 36 тижні вагітності

Коли настає третій триместр і 36 тиждень вагітності, провісники пологів у повторнородящих не змусять себе чекати, адже наближається дата появи дитини на світ.

Детальніше...

секс на 36 тижні вагітності

36 тиждень вагітності

Ваша дитина в 36 тижнів вагітності вже цілком самостійний - він давно навчився робити дихальні і ковтальні ротові руху, а тепер він вчиться ще й смоктальним, адже скоро вони йому знадобляться при годуванні.

Детальніше...

В даний час здоров'я майбутніх мам і їх потомства є одним з головних напрямків в медицині. Щорічно в світі при пологах вмирають сотні жінок і новонароджених дітей, багато народжуються з важкою патологією.

Детальніше...

Зростання малюка і підготовка його організму до появи на світло.

На 36 тижні вагітності дитина важить близько 2700 г, а його зріст становить близько 47 см.

Детальніше...

36 тиждень вагітності - «фінішна пряма» на шляху до довгоочікуваного появи малюка на світ. Це початок останнього, дев'ятого, акушерського місяця. Ще трохи - і мама в перший раз обійме свою крихту.

Детальніше...