терміні

День, коли малюк з'явиться на світ, стає ще ближче, адже вже 35 тиждень вагітності. Обмінну карту на цьому терміні краще постійно мати при собі при виході з будинку.

Детальніше...

Новонароджені протягом першого року інтенсивно розвиваються, набираючи вагу. Цією обставиною зумовлена ​​висока потреба в широкому спектрі поживних речовин в їх харчуванні.

Детальніше...

Протягом всього періоду виношування дитини, організм жінки перебудовується, збільшується кількість гормонів вагітності і це призводить до того, що з піхви виходять слизові виділення при вагітності.

Детальніше...

35 тиждень - це 8,5 акушерських місяців! Здавалося б, зовсім недавно вагітність тільки починалася, а ось зараз вже підходить до свого завершення, ще чуть-чуть, і ви зустрінетеся зі своїм малюком і поринете повністю в приємні клопоти.

Детальніше...

відчуття

На цьому терміні організм плоду вдосконалюється, функціонально дозрівають органи. Значні зміни в розвитку дитини на 35 тижні вагітності не відбуваються.

Детальніше...

У зазначений період в організмі плода відбуваються такі процеси:

  • Ручки і ніжки малюка стають більш округлими і пухкими, адже під шкірою накопичується підшкірний жир.
  • Нігтики на пальцях стають довшими.
  • Рогівка очей набуває сіро-блакитний відтінок, характерний для новонароджених.
  • Майже повністю зникає пушок (лануго) з поверхні шкіри.
  • Положення дитини в матці на даному терміні є постійним. Тазове передлежання плода є менш бажаним, але лікарі успішно приймають пологи навіть в таких ситуаціях.
  • Кістки черепа все ще залишаються трохи розм'якшеними, щоб малюкові було трохи легше протиснутися крізь родові шляхи.
  • Ворушіння плода відрізняються меншою амплітудою, ніж раніше, адже дитині вже ніде розвернутися в животику.

Детальніше...

Настала 35 тиждень вагітності, а значить, стає ближче той день, коли малюк з'явиться на світ і познайомиться з мамою і татом. Деякі жінки починають відчувати занепокоєння в зв'язку з майбутніми пологами.

Детальніше...


Вагітність радісний час для майбутньої мами, але ось 35 тиждень вагітності тягне низ живота як при місячних і ви просто в розгубленості. Цей біль вам не дає спокою навіть уночі.

Детальніше...

36 тиждень вагітності
36 тиждень вагітності - це нарешті щось почало довгоочікуваного дев'ятого місяця! Це, можна сказати, фінішна пряма, адже з 36 тижня вагітності починається грунтовна підготовка організму до пологів.

Детальніше...

35 тиждень вагітності

вагітність 34 35 тижнів
На 35 тижні вагітності вага дитини перевищує 2200 року і може доходити навіть до 2600 р
Вага різних малюків на 34-35 тижні вагітності коливається досить істотно.

Детальніше...