34 тиждень вагітності - це період, коли малюк потроху готується до появи на світ. Організм жінки продовжує процес підготовки до пологів.

Досить часто жінка відчуває, що матка почала скорочуватися по іншому, не так як раніше.

Детальніше...

Вагітність - це завжди прекрасно, але підійшов момент, коли матусі потрібно постійно прислухатися до свого організму. Нічого страшного на 34 тижні вагітності не відбувається, просто потихеньку наближається довгоочікуваний момент - поява на світ нового життя! Вже через 3 тижні пологи не будуть вважатися передчасними.

Що відбувається на 34 тижні вагітності в організмі жінки

До майбутніх пологів готується не тільки малюк, але і організм мами.

34 тиждень вагітності вага дитини

Матка збільшилася в 50 разів і досягла 32 см. Верхня її точка зараз знаходиться на 14 см вище пупка, а якщо дивитися щодо лобкового симфізу, то відстань 34 см. Збільшився не тільки її розмір, вага дитини 34 тижні вагітності в нормі вже перевищує 2 кг . Малюк перебуває в навколоплідних водах, обсяг яких зараз становить майже літр.

У багатьох жінок цей етап асоціюються з болями в попереку. Але неприємні відчуття можна полегшити, виконуючи руху тазом по напрямку вправо-вліво. Можна виявити, що з грудей почало виділятися молозиво, а вона значно збільшилася в розмірах.

Типовою є поява сутичок на 34 акушерської тижні вагітності. Це сутички з Брекстон Хікс або як кажуть в народі - тренувальні - неприємні больові відчуття у верхній частині матки, поступово минущі на весь живіт і потім згасаючі.

Не варто турбуватися і влаштовувати паніку. Так організм готується до майбутніх пологів. Але все ж прислухатися потрібно, і уважно стежити за тим, щоб не відійшли води. Також, якщо сутички стануть регулярними і будуть наростати, то це може свідчити про початок пологів на 34 тижні вагітності.

Як розвивається малюк

34 акушерська тиждень - це 8-й місяць вагітності. Якщо подивитися зараз на крихту, то стає ясно, що зовні він уже справжнісінький людина, нехай ще зовсім маленький. Риси обличчя мають певні подібності з кимось із родичів. Видно що відокремилися від голови вушка. Шкіра набуває блідого відтінку. На голові продовжують рости волосся. У малюка зміцнюються кістки.

Малюк всередині постійно чимось зайнятий, хмуритися, морщиться, смокче пальчик. Так він тренує численні м'язи обличчя. Адже зовсім скоро йому належить таке нелегка справа, як добування молозива.

Детальніше...

Час йде, і ось ви вже на 34 тижні вагітності, це кінець восьмого акушерського місяця. Можливо, ви вже трохи втомилися від вагітності, але потерпіть, чекати залишилося недовго, зовсім скоро ви зустрінетеся зі своїм малюком і поринете в прекрасний світ материнства!

Детальніше...

34 тиждень вагітності вага

Вагітність - найкращий час у житті кожної жінки. Все навколо потурають її примхам, оберігають від всіх можливих подразників, проявляють максимальну турботу.

Детальніше...

яка тиждень вагітності

Напевно, ви відчуваєте тяжкість внизу живота, яка до 34 тижні вагітності знати про себе дає все частіше і частіше. Розповівши про це лікареві, ви натрапите його на проведення обстеження щодо розташування голівки плоду.

Детальніше...

34 тиждень вагітності що відбувається з малюком і мамою


тільки

Ось і настала 34 тиждень вагітності - третій завершальний триместр. Зовсім скоро відбудеться щаслива зустріч мами зі своїм малюком.

Детальніше...

або
увійти за допомогою:


ДЯКУЮ ЗА РЕЄСТРАЦІЮ!


ПРАВИЛА РОБОТИ З САЙТУ

ПРОТЯГОМ ВАГІТНОСТІ НА 34 ТИЖНІ

Тридцять четвертий тиждень вагітності все більше наближає момент пологів, а жінка перебуває в стані очікування, прислухаючись до себе і малюкові.

Детальніше...

34 тиждень вагітності. На УЗД в 32 тижні - тазове передлежання. Від лікарів загроз і розмов про кесарів не було. Але сьогодні одна начитана знайома стурбувала, що плід може і не перевернутися, що краще робити КС, оскільки хлопчикам загрожує щось там з яєчками.

Детальніше...

Згідно з постановою МОЗ України в період вагітності жінка проходить 3 обов'язкових скринінгових УЗД. Ці обстеження, в тому числі завершальне 3 УЗД, призначають всім жінкам, навіть в тому випадку, коли вагітність протікає нормально.

Детальніше...

Вагітність "Тижня вагітності" Календар вагітності, 34 тиждень вагітності

34 тиждень вагітності
Термін вагітності 34 тижні відкриває останній, 9-й місяць радісного і такого хвилюючого «подорожі» під назвою «вагітність».

Детальніше...