Кожен тиждень приносить невелику надбавку у вазі. Як і раніше, на 33 тижні вагітності відбувається істотне збільшення окружності живота. Рухи малюка настільки сильні, що можуть навіть заподіяти незручність і біль.

Детальніше...

Зміни в організмі жінки

На 33 тижні вагітності животик мами перестає рости, і не змінює розмір до самого народження дитини. Так само залишається стабільним і обсяг навколоплідних вод.

Детальніше...

Календар вагітності показує вже 33 тиждень, а це означає, що до пологів залишилося менше 2 місяців.

Це час швидко пролетить, і зовсім скоро ви зможете притиснути до себе довгоочікуваного малюка.

Детальніше...

Тридцять третій тиждень відповідає першій половині восьмого календарного місяця вагітності. У цей час дитина вже цілком життєздатний, але краще проявити обережність і дочекатися природного терміну пологів.

Детальніше...

33 тиждень вагітності - це фаза, коли дитинка стає вже практично повноцінним. Його зріст становить від 42 до 44 см, а вага при нормальному розвитку досягає 2-х кілограм.

Детальніше...

Наша розмова сьогодні - печія при вагітності як позбутися від неї, які існують швидкі медикаментозні препарати і народні способи для боротьби з палінням, на якому терміні краще приймати народні засоби і чому.

Детальніше...

Серйозним терміном є 33 тиждень вагітності, так як дитина вже має відчутну масу, а матка чинить все більший тиск на внутрішні органи. Щоб не послабити організм малюка, харчування мами повинно залишатися збалансованим, але не надмірним, так як зайві кілограми ускладнюють згодом перебіг пологів.

Детальніше...

33 тиждень вагітності. Третій триместр.

З моменту зачаття пройшла 31 тиждень або 7,5 місяців.

Ваш малюк.

Малюк вже бачить сни, у нього рухаються зіниці, коли він знаходиться в стадії швидкого сну.

Детальніше...

Залишилося вже зовсім небагато часу до вашої довгоочікуваної зустрічі з малюком! 33 акушерська тиждень вагітності, яка зараз настала, продовжує етап розвитку і вдосконалення вашої дитини.

Детальніше...

Головна Здоров'я вагітної Коліт внизу живота при вагітності -перетерпеть або викликати лікаря?

Коліт внизу живота при вагітності -перетерпеть або викликати лікаря?

Детальніше...