У попередньому матеріалі ми ознайомилися зі змінами, що відбуваються в організмі жінки, яка виношує дитину на 33. 34. 35 тижні, а в цій статті ви знайдете інформацію про те, наскільки попередня 32 тиждень вагітності важлива для розвивається малюка і як запобігти можливим ускладненням у цей період.

Детальніше...

Тридцять другий тиждень вагітності характеризується наступними змінами в організмі плода:

  • Голова дитини тепер виглядає більш пропорційною по відношенню до тулуба, що пов'язано зі збільшенням довжини тіла.
  • На 32-му тижні плід вже зайняв то становище, в якому буде з'являтися на світло, і змінити його навряд чи зможе, адже навколо нього залишилося дуже мало вільного простору. У більшості випадків він розміщується головою вниз, але тазове передлежання не повинно надто турбувати майбутню маму, адже досвідчені лікарі напевно прийняли досить багато пологів з такими особливостями і знають, як діяти в подібних випадках.
  • На обличчі поступово розгладжуються наявні шкірні складки, тому маленький чоловічок виглядає більш симпатичним.
  • Серце плоду вже досить розвинене, але в ньому поки ще є отвір між правим і лівим передсердям, воно закриється після народження малюка.

Детальніше...

Вагітність >>> правильний догляд

Для того щоб забезпечити нормальний перебіг вагітності, потрібно здійснювати постійний контроль і догляд за її розвитком.

Детальніше...

Зміни в організмі жінки

32 тиждень вагітності наближає зустріч мами і малюка. Живіт жінки стає все більше. Темна вертикальна смуга, яка з'явилася раніше, ще більш яскраво виражена, і ділить живіт на дві пропорційні частини.

Детальніше...

32 тиждень - це початок 8 акушерського місяця. Пройдена велика частина шляху, але саме хвилююча ще попереду. Вже через кілька тижнів матуся зможе вперше взяти на руки свою дитину!

Детальніше...

Загальні відомості

32-м тижнем вагітності закінчується восьмий акушерський місяць вагітності. Майбутня мама все краще відчуває кожен рух дитини, вона вже практично безпомилково може визначити, коли він спить, а коли спить.

Детальніше...

Найпершим моментом в житті плода вважається вагітність 3 тижні. Саме в закінченні 2-й або, на початку третього тижня виникає зачаття.

Залежно від овуляції, запліднення може завершитися як через десяток хвилин, так і після закінчення трьох днів.

Детальніше...

Застуда при вагітності, наскільки небезпечна.


мені не сподобався, той, яким промивати треба (у мене вухо відразу заклало), а ось інгалятор Долфін у нас юзает вся сім'я

Детальніше...

вагітність узі

Отже, ви вже оформили дородовий відпустку і з нетерпінням чекаєте появи вашого малюка. У цей період ваше здоров'я і здоров'я вашого майбутнього малюка як ніколи потребують медичного контролю і турботи.

Детальніше...

розмір і ворушіння плода

Тридцять другий тиждень вагітності все більше наближає майбутню маму до заповітної зустрічі з малюком. Відчуваючи кардинальні зміни в своєму організмі, які служать свідченням якнайшвидшого появи на світло очікуваного малюка, багато жінок не можуть підрахувати: скільки місяців все-таки складають 32 тижні?

Детальніше...