Готуємося до додатку

плід на 31 тижні вагітності

Кісти яєчників і вагітність

живіт на 31 тижні вагітності

Суглоби при вагітності

узі 31 тиждень вагітності

31 тиждень вагітності 5.00 / 5 (100.00%) Проголосувало: 2

На цьому терміні малюк росте не по днях, а по годинах, його м'язи активно розвиваються, він продовжує набирати вагу.

Детальніше...

31 тиждень - третя в 7-му місяці вагітності. Через кілька тижнів (в нормі від 5 до 9) трапиться довгоочікувана подія - пологи! Ну а поки два організму відповідально готуються до цього процесу.

Детальніше...

Настала 31 тиждень вагітності - це 7, 5 акушерських місяці, і вже зовсім скоро малюк буде готовий з'явитися на світло, а майбутня мама вже з нетерпінням чекає наближення цього дня.

Детальніше...

Зміни в організмі жінки

31 акушерська тиждень вагітності - це радісний і особливо важливий період для вагітної жінки. Вона відправляється в декрет, щоб підготуватися до народження довгоочікуваного малюка.

Детальніше...

Якщо очікується двійня, кожен плід може важити трохи менше. Також слід мати на увазі, що в третьому триместрі на вагу і розміри дитини в значній мірі впливає спадковість, адже у високих тат і мам народжуються більші діти, а у низькорослих - маленькі, але не менш здорові і красиві малюки.

Детальніше...

31 тиждень вагітності вага
Вагітність -важливий етап в житті кожної жінки. На 31 тижні вона вже в повноті міру відчуває наближення появи малюка на світ. Чого варто очікувати на даному терміні і будь рекомендацій дотримуватися?

Детальніше...

виділення

Вважається, що на 31 тижні вагітності плід готовий до життя поза організмом матері. При розвитку передчасних пологів в 90% випадків діти виживають.

Вага плоду становить 1250 грам, тому його руху жінка дуже добре відчуває, у неї виникають певні неприємні відчуття, адже розміри матки значно збільшені, а внутрішні органи зміщені, що веде до порушення їх нормального функціонування.

Детальніше...

Загальні відомості

З початком 31-го тижня мама і малюк переступають черговий рубіж - починається третій, останній триместр вагітності. Для цього періоду характерний більш інтенсивний набір ваги, зростання обхвату живота, поява нових відчуттів, які свідчать про наближення пологів.

Детальніше...

Пологи вже близько. Ваша дитина росте з кожною хвилиною, стрімко набираючи вагу і освоюючи нові навички. Майбутній мамі вже непросто ходити і важко дихати.

Детальніше...

Завершується сьомий календарний місяць вагітності. До моменту пологів залишилося всього два місяці, тому майбутній мамі слід набратися терпіння і усвідомити, що від її способу життя безпосередньо залежить здоров'я малюка.

Детальніше...