Журнал → Шийка матки під час вагітності

Кожна жінка знає, як влаштована її статева система: має хоча б приблизні уявлення і загальні відомості про будову і функції матки, яєчників і піхви.

Детальніше...

Головне, що можна сказати про внутрішньоутробний розвиток дитинки на цьому етапі. він досяг певної зрілості і йому тепер не страшні передчасні пологи.

Детальніше...

До кінця двадцять дев'ятого тижня накопичується стільки підшкірної жирової клітковини, що у плода відбуваються приємні зміни: шкіра у малюка розпрямляється і стає світлою, форми злегка округлюються.

Детальніше...

Поняття терміна завмерла вагітність після еко

Чи не розвивається або завмерла вагітність - це раптова зупинка в розвитку і подальша загибель плода, яка може трапитися на будь-якому терміні виношування.

Детальніше...

27 тиждень вагітності

30 тиждень вагітності який це місяць

На 27 тижні вагітності на шкірі крихти розгладжуються всі зморшки, його тільце стає більш пухким за рахунок підшкірного жиру. Поки лише червоний колір шкіри говорить про те, що дитинці ще зарано знайомитися з мамою - потрібно трошки потерпіти.

Детальніше...

Зміни в організмі жінки

На 30 тижні вагітності більшість майбутніх мам йдуть у декретну відпустку. До пологів ще є час, який потрібно присвятити себе і свого малюка.

Детальніше...

фотографії

Двадцять перший тиждень вагітності буде увінчана чудовою подією - починаючи з цього терміну зростання плоду будуть вимірювати від куприка до верхівки, а від голови до п'ят.

Детальніше...

Настала 30 тиждень вагітності. Незважаючи на те, що пологи вже зовсім скоро, малюк і не думає зупинятися в своєму розвитку, а продовжує удосконалюватися в животику і далі.

Детальніше...

узі вагітних

Ультразвукове обстеження проводять всім майбутнім мамам. І не один раз! Розповідаємо, навіщо призначають УЗД вагітним, наскільки воно безпечне і чому його не можна пропускати.

Детальніше...

30 тиждень вагітності фото

Термін вагітності 30 тижнів означає, що майбутній мамі прийшов час відправлятися в передпологовій відпустку. Кар'єра зачекає, тепер вагітна може цілком зануритися в турботи про малюка, відпочивати і насолоджуватися своїм становищем.

Детальніше...