плід

На 29 тижні вагітності малюк росте і розвивається на радість мамі. Щомиті його внутрішньоутробного життя наповнене сенсом. Перебуваючи в материнській утробі, малюк вчиться взаємодіяти з навколишнім світом всіма доступними йому засобами.

Детальніше...

На двадцять дев'ятому тижні основне завдання працюють майбутніх мам - подбати про оформлення декретної відпустки. Дуже добре, якщо жінка оформила його раніше, приєднавши час чергової відпустки до декретного, але якщо це не так, необхідно звільнити себе від виконання трудових обов'язків хоча б зараз, адже 29 тиждень вагітності - це досить серйозний по тривалості термін, і пологи вже не за горами.

Детальніше...

Ось і настала 29 тиждень вагітності - час, коли малюк вже досягає ваги близько 1100 р Активне зростання плоду призводить до того, що дискомфорт, випробовуваний вагітною жінкою, відчувається все сильніше.

Детальніше...

Настає фінальна стадія розвитку плода, на 29 тижні вагітності саме час для підготовки до довгоочікуваної зустрічі зі своїм малюком. Пора збирати придане, вибирати ліжечко, коляску, різні дрібниці, а також готуватися до декретної відпустки!

Детальніше...

Настала 29 тиждень вагітності. Двадцять дев'ятий тиждень вагітності знаменує собою початок третього триместру. Зараз ви, безумовно, дізнаєтеся, що насправді означає «бути вагітною».

Детальніше...

можуть

Приблизно на цьому терміні починається найважчий період вагітності, а заодно починається і декретну відпустку. Прикордонний період 7-8-го місяця ознаменований складними процесами, що відбуваються в організмі жінки - груди набухає, однак виділень бути не повинно, кістки таза лунають в ширину, від чого настає швидка стомлюваність, біль в області попереку і характерні округлості стегон.

Детальніше...

На календарі 29 тиждень вагітності, залишився всього тиждень до виходу в декрет.

Якщо жінка працює на підприємстві, то їй необхідно в найближчі дні закінчити всі справи і здати необхідні документи.

Детальніше...

29 тиждень вагітності - новий етап у розвитку вашого малюка. В цей час ви можете відчувати деякі зміни в стані вашого здоров'я і самопочуття. Ми розповімо вам про те, чого чекати на початку третього триместру вагітності і до чого готуватися.

Детальніше...

29 тиждень вагітності
У ці 7 днів зміцнюється кісткова система, а також активно розвиваються м'язи. Тому зараз маленькому зростаючому організму потрібно багато кальцію і білка, які він може отримати тільки з маминого організму.

Детальніше...

Настала 29 тиждень вагітності, а це означає, що вже зовсім скоро ви підійдете до фінішу і зустрінетеся зі своїм малюком! Ну а поки і малюк, і ваш організм готуються до цієї зустрічі.

Детальніше...