Загальні відомості

Двадцять сьомий тиждень вагітності - це середина шостого місяця. Дитина на цьому терміні при появі на світ і своєчасно наданій допомозі вже може вижити поза материнським організмом.

Детальніше...

Що являє собою 27 тиждень вагітності? Це час, коли найважливіші системи організму вашого малюка вже сформовані, найбільш активно на цьому етапі розвивається головний мозок дитини.

Детальніше...

27 акушерська тиждень - останній в 6-му місяці вагітності. До народження немовляти залишилося вже зовсім небагато часу. Але розслаблятися ніяк не можна, оскільки настає дуже відповідальний період, підвищується навантаження на організм, а значить, необхідно бути обережною і уважною.

Детальніше...

На 27 акушерської тижня вагітності жінки, як правило, відзначають поліпшення самопочуття. Це обумовлено з тим, що гормональна система плоду починає функціонувати самостійно.

Детальніше...

27 тиждень вагітності

Фото: 27 тиждень вагітності

Починається третій триместр. настає 7-ий місяць вагітності. Жінці все важче пурхати і парити: на 27 тижні вагітності навантаження досить серйозна.

Детальніше...

27 тиждень вагітності
27 тиждень вагітності або 29 акушерська тиждень є початком сьомого місяця і третього триместру. Шість місяців очікування малюка позаду. За цей період дитина в утробі повністю сформувався, проте його деякі органи і системи ще недостатньо функціональні.

Детальніше...

вагітність жінки

Практично кожна жінка рано чи пізно стикається з питанням про те, скільки тижнів триває вагітність. Зазвичай триває вагітність у жінок від 38 до 42 тижнів.

Детальніше...

Термін вагітності 27 тижнів

Природний перебіг вагітності триває, ви переступили другий триместр і вже перебуваєте на першій його тижня. Звичайно він найважчий, як в емоційному, так і в фізичному плані, запасіться терпінням і приблизно через 13 тижнів всі ваші страхи і сподівання пройдуть, і ви зможете народити довгоочікуваного здорового малюка.

Жінка на 27 тижні вагітності

27 тиждень вагітності особливо не відрізняється по раціону харчування від попередніх п'яти тижнів. Харчовий раціон повинен бути збалансованим, прийом їжі вчасно і в міру. Переїдати не потрібно, так як вага будете набирати не тільки ви, але і сама дитина, що призведе до складних пологів.

Це пов'язано в першу чергу з тим, що значний розмір плода зазвичай призводить до численних розривів родових шляхів і більш тривалого періоду для відновлення. Жінка на 27 тижні вагітності повинна стежити за нормальним об'ємом навколоплідних вод еталонним вважається обсяг близько 1,5 літрів. Менший або навпаки більший обсяг називається маловоддям і многоводием.

У першому випадку жінка спостерігає незначне зростання обсягу талії, в другому надмірний обсяг живота для цього терміну. І перше, і друге стан відноситься до аномального. На терміні в 27 тижнів вагітності жінці необхідно контролювати наявність і обсяги виділень з цервікального каналу. Якщо вони є, але вони без запаху або мають невеликий кислуватий запах, можна вважати що все протікає в рамках норми.

Якщо, ж виділення мають великий обсяг або гнильний запах це тривожний симптом і слід звернутися до вашого лікаря, тим більше що його відвідування в третьому триместрі буде частіше, ніж в перших двох. Термін 27 тижнів вагітності може приносити майбутньої матері таку неприємність як кандидоз або просто молочниця, звичайно плід на такому етапі розвитку не зможе заразитися, так як плацента його вберігає від всякого роду інфекційних інвазій, однак якщо не лікувати її, дуже високий ризик зараження дитини в момент пологів. Тому не варто сподіватися на випадок, що все само пройде і необхідно звернутися до лікаря. Не варто займатися самолікуванням, тому що зараз ви відповідальні не тільки за себе, але і за своє дитя.

Дитина на 27 тижні вагітності

Кроха, яку ви носите під серцем вже володар всіх життєво необхідних органів, проте вона ще досить худенька, незважаючи на те, що почала вже відкладати підшкірний жирок. Дитина за 13 тижнів повинен набрати вагу втричі більше ніж за перші два триместру. Ще один навик, який ще не вироблений дитиною це природна терморегуляція тіла, так як вплив зовнішнього середовища зараз мізерно і матка служить герметичним термоизолирующим простором, де він протягом ще декількох тижнів буде розвиватися і рости.

Дитина на 27 тижні вагітності вже досяг 35 сантиметрів в довжину і важить близько 1100 грам. Він продовжує штовхатися і тим самим сигналізує своїм батькам, я тут і скоро вас побачу. Позитивні емоції це саме те, що необхідно жінці на всьому протязі вагітності.

 • Розвиток плода і перебіг вагітності на 27-28 тижнях

  Розвиток плода і перебіг вагітності на 27-28 тижнях

  Вже на 27 тижні свого внутрішньоутробного розвитку плід набуває схожі риси з новонародженим немовлям. Маса тіла досягає одного кілограма, чітко виділяються брови, волосся і вії. Можна помітити вчинення ним рухів кінцівками, а також відкриття та закриття очей. Биття серця досягає 150 ударів, дихає плід з частотою приблизно в 40 разів.

  27 тиждень вагітності - Це якраз той час, який характеризується появою нових відчуттів у майбутньої мами. Матка збільшується в обсяг і все з більшою силою тисне на внутрішні органи. Вагітній жінці стає важче дихати і часом виникає задишка. Найчастіше виникає печія. Почастішання діурезу виникає в результаті тиску вагітної матки на сечовий міхур.

  Фізіологічними виділеннями на цьому терміні вважаються помірної кількості світлі виділення без домішок і запаху. У разі якщо виділення з піхви придбали домішка гною або крові, а запах змінився, то варто задуматися про можливість наявності інфекційного процесу.

  28 тиждень вагітності характеризується продовженням зростання майбутнього малюка в утробі матері. Темніють волосся на голові, шкіра набуває рожевого відтінку, а на шкірі з'являються перетяжки, збільшується кількість жирових відкладень, в результаті чого ручки і ніжки стають більш округлими.

  Рухова активність плода зростає ближче до вечора, особливо під час відпочинку вагітної жінки. Рухи набувають розмашистий характер, йому важче перевернутися в матці. Майбутня дитина активно посмоктує великий палець. Причому по тому, який палець смокче малюк можна встановити його домінуюче півкуля і, відповідно буде він правшой або ж все-таки лівшею.

  Матка продовжує збільшуватися в розмірі і починає тиснути на сідничний нерв, результатом чого стає поява болів різної інтенсивності в ділянці нирок, схильних до іррадіації в стегно, коліна, а часом і щиколотки. Досить частим явищем у вагітних жінок на цьому терміні є парестезії (відчуття поколювання в кінцівках і повзання мурашок). Недостатній рівень кальцію в крові виявляє себе судомами.

  Що стосується виділень, то їх характер такої ж, як і на 27 тижні, можливо лише поява одного відмінності, яка не вважається патологічним - поява специфічного легкого кефіру запаху.

  Слід пам'ятати, що з 28 тижня починається один з критичних періодів розвитку, тому в цей час необхідно з особливою уважністю ставиться до всіх змін в організмі.

  25, 26, 27, 28 тиждень вагітності

  Можливо, з'явилися набряки на кінцівках. Але найбільше турбує біль в попереку. Так і повинно бути, адже матка збільшується з кожним днем, а малюк росте не по днях, а по годинах (25, 26, 27, 28 тиждень вагітності). Його зріст зараз - 37 см, вага - 1 кг.

  Розвиток плода на 25-28 тижнях вагітності

  вагітність 27 тижнів виділення
  Його руху стає впевненіше, працює шлунок і кишечник, нирки цілком готові до виконання своїх функцій. Він вже може смоктати палець, гикати і плакати, реагувати на біль і світло. Сьомий місяць, а саме період 25, 26, 27, 28 тиждень вагітності - це період становлення органів почуттів у плода: він уже здатний розрізняти деякі запахи і смаки, особливо йому подобається солодке. Слуховий апарат його практично сформований, тому дитина може здригатися від хлопающего звуку двері і, навпаки, затихати при звуках приємною мелодії. Він може позбавити Вас задоволення дослухати Рокка-концерт, де децибели занадто великі. Виявляється, для плода дуже важливі звуки, які його оточують постійно: серцебиття матері, її дихання, перистальтика кишечника і, звичайно ж, Ваш голос. Ви можете сміливо починати спілкуватися з малюком (25, 26, 27, 28 тиждень вагітності). І врахуйте, він уже все розуміє.

  Вам важливо знати, що на 25, 26, 27, 28 тижнях вагітності:

 • до цього періоду збільшення Вашої ваги зазвичай досягає 9 кг.
 • уважно прислухайтеся до своїх відчуттів, тому що іноді в ці терміни наступають передчасні пологи. Ознаки передчасних пологів наступні: - скорочення матки з частотою
  вагітність 27 тижнів виділення
  5 разів і більше,
 • кров'янисті виділення зі статевих шляхів,
 • гостра і тривала біль внизу живота,
 • нестримне блювання,
 • Раптове відходження навколоплідних вод,
 • сильний тиск в нижній частині таза,
 • монотонні ниючі болі в спині.
 • легкі малюка до цього терміну вже досить розвинені, але не в тій мірі, щоб забезпечувати самостійне дихання в разі передчасних пологів. Якби зараз відбулися пологи, дитина могла б вижити, хоча шанси дуже невеликі. Здоровий спосіб життя, вміння розслаблятися, правильно дихати і спілкуватися з малюком допоможуть Вам уникнути цих небажаних моментів і народити в строк здорового малюка.
 • починаючи з 7-го (25, 26, 27, 28 тиждень вагітності) місяця вагітності небажані поїздки на машині тривалістю більше трьох годин, так як вони можуть викликати судоми. Краще в далеку поїздку відправлятися на поїзді.
 • Детальніше...

  Як протікає вагітність двійнятами

  Після позитивного тесту на вагітність майбутня мама звертається до гінеколога, щоб почути підтвердження свого цікавого положення і вже подумки готуватися до народження однієї дитини.

  Детальніше...

  Розвиток плода на 27 тижні вагітності

  Вітаємо майбутніх матусь, велика частина терміну вагітності вже позаду, починається третій триместр вагітності!

  Детальніше...