25 тиждень вагітності характеризується стрімким зростанням дитини в утробі. Він активно накопичує підшкірний жир. У цей час розвиваються всі його життєво необхідні органи і системи.

Детальніше...

на 25 акушерської тижня вагітності жінка все частіше відчуває активність малюка. Загроза викидня в цей період вже мінімальна, а в разі передчасних пологів підвищуються шанси на виживання дитини.

Детальніше...

Другий триместр наближається до завершення. Це означає, що майбутній мамі слід набратися сил і терпіння, щоб успішно витримати завершальний етап виношування малюка.

Детальніше...

25 акушерська тиждень - початок 7-го місяця вагітності. Токсикоз, хвилювання за самовільний викидень вже позаду. Залишається тільки стежити за життям малюка всередині животика, більше відпочивати, готуватися морально і фізично до пологів.

Детальніше...

вагітність по тижнях з фото і відео

25 акушерська тиждень вагітності починає III триместр. З цього моменту всі процеси, що відбуваються в організмі жінки, будуть підпорядковані одній меті - підготовці до майбутніх пологів.

Детальніше...

25 тиждень вагітності харчування
Кожен раз, як ви приходите на черговий огляд в жіночу консультацію, лікар вимірює не тільки висоту дна матки, яке знаходиться тепер значно вище області пупка, а й коло вашого живота, а також прослуховує серцебиття плода за допомогою стетоскопа.

Детальніше...

що відбувається з малюком на 25 тижні
25 тиждень вагітності відповідає шостого місяця і другого триместру. Якщо рахувати від початку останньої менструації, то у вас йде 28 тиждень (акушерська) вагітності.

Детальніше...

25 тижнів вагітності - це скільки місяців?

Майбутня мама навряд чи вже задається таким питанням, вони з малюком в утробі подолали вже більшу частину шляху і знають про вагітність багато.

Детальніше...

25 тиждень вагітності виділення
Цілком природно, що зі збільшенням плоду його руху будуть більш відчутні для мами, але не потрібно підвищену активність плода пояснювати тільки цим. Нерідко малюк «тарабанить» в живіт, якщо його щось турбує і любляча мама буде намагатися зрозуміти, що саме не так.

Детальніше...

Відчуття матері і ворушіння дитини на 25 тижні вагітності

25 тиждень вагітності

Малюк підріс настільки, що займає майже весь простір в матці. Його пересування і поштовхи не просто добре відчутні мамі, іноді вони доставляють дискомфорт або навіть біль.

Детальніше...