Серед найбезпечніших і спокійних періодів, які включає в себе процес виношування малюка, обов'язково повинна бути згадана 22-й тиждень вагітності. Це особливий час, коли жінка вже не страждає від токсикозу, а навантаження, створювана на її організм, ще не надто висока.

Саме тому багато майбутніх мам в даний період із задоволенням подорожують, спілкуються зі своїми друзями, відпочивають в компанії коханої людини. І все це просто чудово. Найголовніше - бути обережними і не ризикувати даремно здоров'ям малюка.

вагітність 22 тижнів

Спокійний період вагітності

Дивіться також:

В якому стані знаходиться дитина, і що з ним відбувається

вагітність 22 тижнів

Малюк вагою в 500 грам активно ворушиться

На цьому терміні плід вже досить великий, щоб жінка могла його відчувати. Довжина тіла малюка складає близько 28 см, а вага дитини може варіюватися в межах від 400 і до 500 м Причому малюк продовжує рости і розвиватися, постійно змінюючись як зовні, так і внутрішньо. Його кінцівки прекрасно діють, на обличчі з'являються брови, а на голівці можуть починати рости волоссячко. Правда, виглядають вони поки невиразно, оскільки кількість меланіну в організмі малюка ще дуже мало.

вагітність 22 тижнів

вагітність 22 тижнів

Як себе почуває жінка

вагітність 22 тижнів

Жінка насолоджується своєю вагітністю

Як уже згадувалося вище, розглянутий період часу може по праву вважатися одним з найбільш благополучних для майбутньої мами. У більшості випадків вагітність на 22-23 тижнях протікає спокійно, і жінка не відчуває ніякого дискомфорту. Навпаки, вона може відчувати певний підйом: токсикоз пройшов, перепади настрою більше не мучать, і хочеться сповна насолодитися своїм становищем. Однак все одно не потрібно забувати про обережність. Вам слід дотримуватися рекомендацій свого гінеколога і своєчасно ходити до нього на прийом.

Важливо також зазначити, що бувають випадки, коли двадцять другий тиждень вагітності пов'язана у жінки зі слабкістю і сильними запамороченнями. Це може статися через зниження рівня гемоглобіну, викликаного значним збільшенням в організмі вагітної кількості крові і плазми.

вагітність 22 тижнів

22 тиждень вагітності розвиток плода, що відбувається, синдром затримки росту плода

вагітність 22 тижнів

22 тиждень вагітності

Ваша дитинко здійснює до двохсот рухів в день, все.

вагітність 22 тижнів

22 Двадцять другий тиждень вагітності.

Ваша дитинко здійснює до двохсот рухів в день, все.

вагітність 22 тижнів

22 тиждень вагітності

У цій серії 40а тижнів ніж йога корисна для вагітне

вагітність 22 тижнів

У цій серії 40а тижнів ніж йога корисна для вагітне

3D узі 22 тижні вагітності, хлопчик.

22 тиждень вагітності і я як і обіцяла робить черговий

вагітність 22 тижнів

Я вагітна! 22 тиждень вагітності / Стрижка / Страхи / KrasavishnaLive

22 тиждень вагітності і я як і обіцяла робить черговий

Ласкаво просимо на канал,) Дивіться як 720 HD.

Ласкаво просимо на канал,) Дивіться як 720 HD.

вагітність 22 тижнів

Перші ворушіння 22 тиждень вагітності

вагітність 22 тижнів

22 ТИЖДЕНЬ ВАГІТНОСТІ

вагітність # неделябеременності # узі # второйтрімес.

20, 21, 22 тиждень вагітності | сонливість | нежить вагітних | судоми | про вагу

вагітність # неделябеременності # узі # второйтрімес.

Я, а потім стан дитини після перенесеного.

вагітність 22 тижнів

22 тиждень вагітності, моє харчування, поштовхи малюка

Я, а потім стан дитини після перенесеного.

Покриває тіло дитини тонка жирова тканина допоміг.

вагітність 22 тижнів

Календар вагітності тиждень 22

Покриває тіло дитини тонка жирова тканина допоміг.

Всім привіт! Мене звати Наташа ?????? Я мама малюка Демушк.

вагітність 22 тижнів

Щоденник вагітності / 22 ТИЖДЕНЬ

Всім привіт! Мене звати Наташа ?????? Я мама малюка Демушк.

вагітність 22 тижнів

22 тиждень вагітності: зміни, особливості, рекомендації

Ще одне неприємне явище, яке може потурбувати жінку в даний період, це занадто активне зростання животика. Само по собі воно не небезпечно, однак внаслідок швидкого розширення талії можуть з'явитися розтяжки. Так що, якщо ви відчуваєте свербіння, якщо ваш живіт весь час свербить, що викликає дискомфорт, починайте використовувати спеціальні зволожуючі лосьйони. Це допоможе зберегти красу вашої шкіри, і якщо ви захочете зробити фото живота на 22 тижні вагітності, то зможете бути впевнені, що ніякі розтяжки його не зіпсують.

В іншому ж майбутню маму нічого турбувати не повинно. Живіт ще не дуже великий і не заважає їй нормально рухатися і вести активний спосіб життя. Так що якщо у вас виникне бажання відправитися в далеку прогулянку або, наприклад, зайнятися сексом з коханою людиною, не варто від цього відмовлятися. Адже 22 акушерська тиждень вагітності прекрасно підходить як для подорожей, так і для сексуальних контактів. Потрібно тільки заздалегідь розповісти про свої плани фахівця і разом з ним виробити стратегію поведінки, яка забезпечила б безпеку майбутньої дитини.

Чи необхідно відвідувати лікаря і проходити ті чи інші процедури?

вагітність 22 тижнів

Регулярно відвідуйте доктора для свого спокою

У більшості випадків на даному терміні вагітності жінці мають бути лише планові візити до гінеколога. Адже якщо ви порахуєте, скільки місяців входить у двадцять два тижні, то зрозумієте, що мова йде про середину другого триместру, коли велика частина обов'язкових аналізів і процедур уже виконана. Так що вам потрібно просто регулярно показуватися у свого лікаря, щоб він зміг виміряти ваш вага, артеріальний тиск і окружність живота, послухати серцебиття дитини і поспостерігати за вашим станом загалом.

Втім, у деяких майбутніх мам все-таки є можливість отримати фото УЗД на 22 тижні вагітності. Це реально, якщо вам з якоїсь причини не зробили друге УЗД раніше, на 18-20 тижні. А крім того, в деяких випадках, бажаючи перевірити, наскільки добре працює серце дитини і його кровоносна система, фахівець відправляє майбутню маму на доплерографію. І після проведення цього дослідження ви також можете отримати фото плода, на яких будуть добре помітні всі особливості зовнішності вашої майбутньої дитини.

Трохи про ворушіння дитини і про те, як потрібно на це реагувати

вагітність 22 тижнів

Як уже згадувалося вище, в даний період часу малюк починає дуже активно рухатися, і мама може постійно його відчувати. Правда, однозначно відповісти на питання, як часто він повинен проявляти активність, неможливо, оскільки всі діти поводяться по-різному, та й мамі далеко не завжди вдається відчути руху своєї дитини. Однак пам'ятайте, що якщо ваш малюк не ворушиться вже добу або навіть більше, потрібно негайно потрапити на прийом до фахівця. З цим затягувати ні в якому разі не можна, оскільки мова тут йде про життя немовляти.

Важливо відзначити, що ви обов'язково повинні звертати увагу на ворушіння своєї дитини. Адже він чуйно реагує на все, що відбувається на 22 тижні вагітності, і може подавати вам певні сигнали. Зокрема, дитина починає сильно битися, якщо мама багато часу проводить в задусі або в приміщенні з підвищеним рівнем шуму, якщо вона нервує або чимось засмучена. Не залишайте такі сигнали без уваги, якщо хочете забезпечити своєму малюкові повний комфорт.

Про больових відчуттях і виділеннях

вагітність 22 тижнів

Дискомфорт може бути через збільшення матки

Незважаючи на те що в загальному двадцять другий тиждень обіцяє бути спокійною для жінки, їй можуть докучати болю в попереку. В цьому немає нічого страшного. Якщо ви подивіться фото на 22 тижні вагітності, то зрозумієте, що матка сильно збільшується в розмірах, це і створює певний дискомфорт. Правда, якщо больові відчуття є дуже інтенсивними і не проходять навіть в той час, коли ви відпочиваєте, це може бути ознакою пієлонефриту або іншого захворювання нирок, так що краще відвідати фахівця.

Також ви повинні звертати увагу, якими стали ваші виділення на 22 тижні вагітності. Адже в нормі вони не повинні занадто змінитися. Найкращими вважаються білуваті або жовтуваті виділення з слабовираженним кислуватим запахом. А будь-які інші виділення сигналізують або про інфекційне захворювання, або про небезпеку передчасних пологів. Так що будьте уважні до свого здоров'я.

Це все, що необхідно знати майбутньої матері про двадцять другого тижня вагітності, щоб вона могла забезпечити комфорт і безпеку як собі, так і своїй дитині. А якщо у вас виникнуть якісь специфічні питання, звертайтеся з ними безпосередньо до гінеколога або до інших матусям на тематичному форумі. І не соромтеся питати про самих незначних, на перший погляд, речі, адже будь-яка дрібниця в цей період може бути дуже важлива.

У мене 22 тиждень припала на пік спеки. Добре, що була у відпустці, тому виходила з дому тільки ввечері, а в решту часу - в тіні і під прохолодним душем. Животик відчутно підріс, але неприємних відчуттів, пов'язаних з нееластичністю шкіри, не було. Все одно почала користуватися лосьйоном, який вибирала дуже вимогливо (щоб були відсутні шкідливі компоненти, віддушки, алергени). До лікаря не ходила (поки прийом через тиждень). Малюк ворушився помірно. В основному разом зі мною, але іноді будив і вночі:) Дійсно, спокійне і благодатний час :)

Нам сьогодні 22 тижні. Були на узі, сказали буде дівчинка, друга дівчинка буде. Чоловік так зрадів, звичайно повна хата дівчат. ))) Тепер будемо вибирати ім'я-До цього терміну набрала у вазі майже 4,5 кг, відчуваю себе набагато гірше ніж в першу вагітність, все таки 20 це не 30 років ..))) Піна з 15,5 тижнів, але зараз так активно, що з боку видно як ми крутимося, тільки на камеру і знімаємо. Тягне на солоні огірки і помідори, хоча до вагітності ні те, ні інше не любила). Трохи викликає дискомфорт - болі в попереку. Від них рятуємося гарячим душем. Всім бажаю легкої вагітності і легких пологів.