друге УЗД під час вагітності

Вагітність - це довгоочікувана пора для багатьох жінок. Як тільки настає день початку такого періоду, в її організмі відбувається багато змін для сприятливого розвитку дитини.

Детальніше...

Двадцять другий тиждень ще відноситься до другого триместру вагітності. У цей період слід віддати перевагу спеціальному одязі для майбутніх мам.

інформація На відміну від звичайних суконь або брюк вільного фасону, спеціальні моделі для вагітних підтримують збільшується живіт, забезпечують жінці свободу і комфорт під час рухів.

Детальніше...

Настала 22 тиждень вагітності. Дитина продовжує рости швидкими темпами. У зовнішньому вигляді мами також відбуваються зміни, це стосується і всього організму вагітної жінки.

Детальніше...

 • 22 тижні вагітності

Подивіться як розвивається ваша дитина

 • 22 тижні вагітності

  Шкіра вашої дитини поки ще досить зморшкувата

 • 22 тижні вагітності

  Очі вашої дитини вже сформовані, але райдужній оболонці не вистачає пігменту

 • Детальніше...

  22 акушерської тижні вагітності - це середина вагітності, своєрідний переломний момент у розвитку малюка. Живіт жінки вже виразно видно, а матка досягає пупкової западини, чому пупок може трохи виступати.

  Детальніше...

  Загальні відомості

  22 акушерська тиждень вагітності - це середина п'ятого місяця виношування дитини. Плід в 22 тижні не так швидко зростає, як в попередні місяці, зате активно набирає вагу.

  Детальніше...

  22 тиждень вагітності (24 акушерська тиждень відповідно) завершує п'ятий місяць. Протягом 22 тижнів вагітності у плода визначиться колір очей. Але розгледіти ви це зможете тільки через деякий час після народження дитини.

  Детальніше...

  На 22 акушерської тижня вагітності плід все більше ворушиться і штовхає маму зсередини. Поступово його поштовхи стають сильнішими і чіткими, тому не відчувати їх мама просто не може.

  Детальніше...

  Серед найбезпечніших і спокійних періодів, які включає в себе процес виношування малюка, обов'язково повинна бути згадана 22-й тиждень вагітності. Це особливий час, коли жінка вже не страждає від токсикозу, а навантаження, створювана на її організм, ще не надто висока.

  Детальніше...

  узі при вагітності на ранніх термінах

  Ультразвукове трансвагинальное дослідження (УЗД) - реальний шанс оцінити з професійної точки зору розвиток вагітності на ранніх термінах. Воно дозволяє виявити всілякі відхилення і проблеми, побачити наочно плодове яйце, його місце розташування в матці, а також ще масу нюансів.

  Детальніше...