Очікування народження нового життя - це хвилюючий період у житті кожної жінки. Але будь-яка майбутня матуся переживає, як повинна проходити вагітність і як повинен розвиватися немовля в її животі.

Детальніше...

Матусі дуже трепетно ​​ставляться до свого малюка, особливо намагаються захистити його ще до народження.

Весь період вагітності для здоров'я малюка потрібно дотримуватися рекомендацій, а на цьому тижні особливо.

Детальніше...

Загальні відомості

19 акушерська тиждень вагітності-це період, після якого організм жінки кардинально змінюється. Вік плоду до даного терміну становить 17 тижнів.

Детальніше...

На дев'ятнадцятому тижня вагітності майбутня мама в більшості випадків продовжує відчувати себе так само добре, як і в попередні кілька тижнів. Її організм вже давно пристосувався до виношування малюка, але живіт ще не настільки великий, щоб заважав вести звичайний спосіб життя.

Детальніше...

Готуємося до додатку

плід на 19 тижні вагітності

Кісти яєчників і вагітність

живіт на 19 тижні вагітності

Суглоби при вагітності

вагітність 19 тижнів узі

19 тиждень вагітності 5.00 / 5 (100.00%) Проголосувало: 2

Саме на 19 тижні вагітності трапляється те, чого майбутні мами з нетерпінням чекають: тепер вагітна може чітко відчути перші рухи свого малюка.

Детальніше...

19 тижнів вагітності

Термін вагітності 19 тижнів: майбутні мами додали у вазі (за всю вагітність вага може збільшитися в середньому на 12-13 кг), руху малюка всередині вже відчутні, хоча це ще не наполегливі поштовхи.

Детальніше...

19 тиждень вагітності

ТВІЙ МАЛЮК

Ваш малюк вже досяг розмірів великого картопляної бульби. Вага його перевалив за двісті п'ятдесят грамів, а зріст уже перевищує 15 сантиметрів.

Детальніше...

вагітність і пологи в питаннях і відповідях

У Новосибірську і області - бебі-бум. Всім, хто тільки готується стати матір'ю, буде корисна інформація від головного акушера-гінеколога Новосибірської області Олександра Шаклеин і керівника клінічного відділу неонатології клініки акушерства і гінекології Новосибірської державної клінічної обласної лікарні Ольги Бикадорова.

Детальніше...

19 тиждень вагітності живіт

Фото: 19 тиждень вагітності

Багато жінок на 19 тижні вагітності вже відчули ворушіння маляти. Хтось чітко відчуває кожен рух, кому-то доводиться лише вгадувати легкі «пурхання метеликів».

Детальніше...

19 тиждень - це практично середина вагітності. Зовсім скоро у вагітної змінитися стан зв'язку з наближенням пологами. А поки вона насолоджується своєю вагітністю і готуватися до зустрічі зі своїм малюком.

Детальніше...