Зміни в організмі жінки

До 18 акушерської тижні вагітності ваша матка збільшилася до розмірів невеликої дині, а її дно зараз знаходиться всього на пару пальців нижче пупка.

Детальніше...

Загальні відомості

На вісімнадцятій тижня майбутні мами зазвичай починають відчувати перші ворушіння дитини, які схожі не стільки на поштовхи, скільки на "прохань метелики" або "повзання черв'ячка".

Детальніше...

Скринінгові тести. Основні поняття про біохімічному скринінгу

Багато років вчені та медики усього світу розробляють методики діагностики патологій людини в період внутрішньоутробного розвитку.

Детальніше...

На даному етапі в розвитку плода відбувається наступне:

 • Кісткова тканина стає міцнішою.
 • Завершується процес формування фаланг пальців.
 • Організм плода здатний виробляти інтерферон і імуноглобулін, тому сам може ефективно протистояти всіляким інфекціям.
 • Маленька дитина активно рухається в матці більшу частину доби. Ворушитися йому зручно, адже навколо досить багато вільного місця.
 • Статеві органи досить розвинені, тому фахівець з досить високим ступенем ймовірності може вірно визначити стать дитини при проведенні УЗД.
 • Очки хоч і закриті поки століттями, можуть реагувати на світло.

Детальніше...

крім
До 18-му тижні вагітності дитина виростає в довжину до чотирнадцяти сантиметрів. Його вага становить близько двохсот грам. А всього місяць тому він важив лише 45 грам.

Детальніше...

друга вагітність коли з'являється живіт

З чим у вас асоціюється вагітна жінка? Звичайно з величезним животом, в якому і знаходиться малюк. Однак в першу вагітність зростання живота часто доводиться на самі пізні терміни виношування.

Детальніше...

18 тиждень вагітності або 20 акушерська тиждень - це п'ятий місяць вагітності і другий триместр. Відчуття ворушіння дитини вже більш чіткі на 18 тижні вагітності.

Детальніше...

 • 18 тиждень вагітності фото

Подивіться як розвивається ваша дитина на 18 тижні вагітності

 • 18 тиждень вагітності фото

  Ваша дитина починає час від часу згинати й розгинати ручки і ніжки

 • 18 тиждень вагітності фото

  Вушка вашої дитини остаточно формуються

 • Детальніше...

  18 тижнів вагітності фото плода

  Багатьом жінкам властиво випробовувати хвилювання на 18-му тижні вагітності. Росте і розвивається в утробі малюк посилає матері відчутні сигнали свого існування.

  Детальніше...

  узі на 18 тижні вагітності

  18 тиждень вагітності - це час, коли багато жінок відчувають перші рухи малюка. Ця радісна подія варто відзначити в календарі. Дата першого ворушіння плода дозволяє ще раз уточнити термін цієї вагітності і перерахувати дату пологів.

  Детальніше...