Особливості.

Найбільш сприятливим в плані самопочуття є п'ятий місяць вагітності. У багатьох жінок до цього періоду проходять такі неприємні моменти, як сонливість, нудота і плаксивість.

Детальніше...

Маса плоду приблизно 140 грамів, а його зріст досягає 15-17 см.Зараз малюк розміром з розкриту долоню.

17 тиждень вагітності супроводжується розвитком у малюка власного імунітету і завершенням формування імунної системи.

Детальніше...

«Золотий період» вагітності триває. Жінка насолоджується своїм новим становищем і приміряє на себе найважливішу роль в житті - роль мами.

Нагадуємо, що ми ведемо акушерський (більш поширений в медицині) звіт «цікавого положення», т.

Детальніше...

Настала сімнадцята тиждень вагітності. Скільки місяців ще попереду поділяють вашу зустріч з малюком? Ви успішно просувається до довгоочікуваного фіналу, вступаючи в п'ятий місяць вагітності.

Детальніше...

17 тиждень вагітності

17 тиждень вагітності - початок 5 місяці. Чим вона запам'ятається для майбутньої мами?

Сімнадцята тиждень вагітності одна з найкомфортніших тижнів. Малюк розвивається, живіт росте, але поки не доставляє незручності.

Детальніше...

17 тиждень вагітності по акушерському терміну є початком п'ятого місяця. В цей час в організмі жінки відбувається безліч змін, обумовлених стрімким ростом плода.

Детальніше...

Загальні відомості

17 акушерська тиждень вагітності знаменує собою початок п'ятого місяця. Це найсприятливіший період вагітності, який супроводжується хорошим настроєм і самопочуттям жінки.

Детальніше...

вагітність 16 17 тижнів

На кожному тижні вагітності спостерігаються унікальні зміни в організмі жінки і плоду, не помітити яких просто неможливо.

Всім цікаво знати не тільки про те, що відбувається з жінкою і плодом, але і чи відповідають ці зміни нормальному перебігу вагітності.

Детальніше...

сімнадцята тиждень вагітності

Вагітність плавно продовжує свій розвиток і непомітно для Вас настає вже 17 тиждень вагітності. На цьому тижні в організмі вагітної жінки відбувається подальший розвиток маленького чоловічка, животик поступово продовжує приймати характерну для цікавого положення форму, вагітна може зазначити в своєму самопочутті деякі зміни.

Детальніше...

Готуємося до додатку

17 тиждень вагітності живіт

Кісти яєчників і вагітність

17 тижнів вагітності ворушіння

Суглоби при вагітності

17 тижнів вагітності ворушіння

17 тиждень вагітності 4.00 / 5 (80.00%) Проголосувало: 4

Почалася 17 тиждень вагітності!

Детальніше...