Загальні відомості

16 акушерська тиждень вагітності-кінець четвертого місяця вагітності. Малюк вже істотно підріс, а живіт у жінки починає все більше округлятися.

Детальніше...

5 тиждень вагітності

симптоми вагітності на 5 тижні
Початок другого місяця від зачаття або 5 тиждень вагітності характеризується тим, що відбуваються нові зміни в розвитку плода. Вони полягають в наступному:

Детальніше...

Зміни в організмі жінки

На 16 акушерської тижні вагітності підвищується активність ваших молочних залоз і, відповідно, посилюється кровообіг в грудях.

Детальніше...

вагітність по тижнях з фото і відео

16 тиждень вагітності доводиться на саму середину II триместру. Малюк активно росте і розвивається, стан майбутньої мами залишається стабільним, і ніщо не віщує особливих змін.

Детальніше...

На шістнадцятій тижня вагітності майбутня мама зазвичай відчуває себе чудово, адже токсикоз вже давно відступив, а відносно невеликий розмір живота дозволяє вести звичайний спосіб життя, за винятком деяких обмежень.

Детальніше...

Зміни в організмі жінки

На 16 тижні майбутня мама може звернути увагу на деякі зміни в самопочутті і в зовнішності:

  • Живіт округляється, стає більше в розмірі, адже вага матки досягає 250 грам, а знаходиться вона зараз на 7 см нижче пупка.
  • З моменту початку вагітності збільшення ваги вагітної може становити від 2 до 4-5 кг. Якщо у жінки буде двійня, то її маса тіла збільшується більш інтенсивно.
  • Посилюється тиск матки на кишечник, тому жінку можуть турбувати запори, а також метеоризм.
  • На шкірі обличчя і тіла можуть сильніше проступити пігментні плями у тих жінок, у яких вони раніше з'явилися. Втім, такі особливості проявляються далеко не у всіх вагітних.
  • Виділення можуть бути досить рясними, як і протягом попередніх тижнів.
  • Груди залишається досить великий в обсязі, але хворобливі відчуття в ній кілька слабшають.

Детальніше...

16 тиждень вагітності

На ранніх термінах вагітності жінки відчувають необхідність все тримати під контролем, але коли справа доходить до 16-го тижня вагітності, то контролювати стає складніше.

Детальніше...

Коли починає рости живіт при вагітності

При першій вагітності у будь-якої жінки виникає тьма питань і переживань через будь незрозумілою дрібниці. Особливо велике занепокоєння викликає питання щодо того, коли у вагітної повинен починати рости живіт.

Детальніше...

Вік плоду - 14 тижнів (Вагітність - 16 тижнів)

волго-мама дитячий сайт волгоградський для батьків мам вагітність одяг вагітним дитячі товари магазини volgo-mame volgo-mama пологового будинку Волгограда рейтинг пологових будинків дитячі сади відгуки календар вагітності форум волгоградських мам розповіді пологах жіночі консультації дитячу допомогу у зв'язку з вагітністю допомоги дитина погода дитячі поліклініки
Довжина плоду на цьому тижні досягає майже 16,5 см, а вага - близько 118 г. На голівці у малюка з'явився симпатичний пушок.

Детальніше...

вагітність 16 тиждень

Найближчим часом ви вже зможете відчути перші ворушіння вашого малюка, якщо ви чекаєте другого дитинку! Якщо ж ви вагітні вперше, перші ворушіння ви, швидше за все, відчуєте трохи пізніше - ближче до 20 тижня вагітності.

Детальніше...