Кожна вагітна жінка стикається з ситуацією, коли її власний підрахунок терміну вагітності і підрахунок акушера-гінеколога не збігаються, це відбувається тому, що у майбутньої мами і лікаря різні точки відліку.

Детальніше...

вагітність 5 тижнів
На 5 тижні вагітності долається певний рубіж. Це означає закінчення першого місяця і початок другого, при якому істотно різняться відчуття жінки, змінюється сам плід.

Детальніше...

У цей період у вас можуть виявитися незвичайні смакові переваги. Якщо вам до тремтіння хочеться чогось незвичайного, не варто собі стримувати, адже ваші «капризи» можуть пояснюватися загострилася харчової інтуїцією.

Детальніше...

Загальні відомості

Шостий тиждень акушерської вагітності є третьою тижнем від моменту зачаття. Зазвичай в цей час жінка починає підозрювати про свою вагітність, приводом для чого служать відсутні місячні і починається ранній токсикоз.

Детальніше...

Будь-яка жінка, яка планує вагітність, відчуває величезне щастя, коли дізнається про благополучне зачаття. У кожний наступний день свого нового становища, майбутня породілля відзначає певні зміни в своєму самопочутті, відчуттях і зовнішніх параметрах.

Детальніше...

6 тиждень вагітності - дуже важлива віха. Зараз ви на сто прцентов впевнені в своїй вагітності і всі симптоми в повному розпалі. Хоча ви ще можете хвилюватися, що вона може перерватися.

Детальніше...

Температура на 6 тижні вагітності

Практично всі жінки помічають підвищення температури на початку вагітності (в межах 37 - 37,3 градусів). У медицині таке підвищення температури вважається цілком нормальним і пов'язане з наявністю жовтого тіла в організмі жінки.

Детальніше...

Таким чином, ембріон (майбутній плід) на терміні 6 тижнів вагітності розвивається стрімкими темпами і зростає не по днях, а буквально по годинах.

Зміни в організмі жінки

У жіночому організмі з настанням 6 тижні вагітності можуть відбуватися такі зміни:

Детальніше...

позаматкова вагітність перші ознаки
Позаматкової БЕРЕМЕННОСТЬ.КАК РОЗПІЗНАТИ ПЕРШІ ОЗНАКИ І РАННИЕ симптоми позаматкової вагітності

Патологічна вагітність, при якій плодове яйце починає свій розвиток в області матки, називається позаматкової, і є відносно частим явищем.

Детальніше...

На шостий тижні вагітності спостерігається швидке зростання плоду. І це значить, що в організмі жінки проходять значні фізіологічні і гормональні зміни, які можуть супроводжуватися не тільки суб'єктивними ознаками вагітності, а й болями на 6 тижні вагітності.

Детальніше...