3 тижні вагітності

Третій тиждень вагітності можна назвати вирішальною. Саме в цей період вагітність переходить з розряду «Планована» в стадію «Реальна». Хоча організм жінки поки що ніяк не реагує на те, що трапилося, і якщо вагітність була запланованою, то майбутня мама може навіть не підозрювати про неї.

Детальніше...

календар вагітності 3 тиждень

Кінець другої або початок третього тижня вагітності знаменується ключовою подією - зачаттям. Настає «реальна» вагітність ...

Термін вагітності

Акушерський термін вагітності розраховується починаючи з першого дня останньої менструації, але безпосереднє зачаття наступає приблизно в середині менструального циклу.

Детальніше...

Третій тиждень вагітності є своєрідним критичним періодом тривалого процесу запліднення і виношування малюка. Як правило, саме на цьому тижні відбувається зачаття (якщо ця подія ще не відбулося раніше - на другому тижні).

Детальніше...

3 тиждень вагітності

Третій тиждень вагітності, друга половина першого акушерського місяця, початок першого триместру - один з найважливіших відрізків на шляху до зустрічі майбутніх батьків зі своїм рожевощокий малюком.

Детальніше...

У лікарській практиці прийнято відраховувати термін вагітності, починаючи з дати останньої менструації, коли фактично вагітність ще не настала. Йдеться про так званому акушерському терміні вагітності.

Детальніше...

Вік зародка - 1 тиждень (Вагітність - 3 тижні)

На цьому тижні вирішиться найголовніше питання - бути чи не бути вагітності? У здорової жінки приблизно через 2 тижні після останньої менструації відбувається овуляція.

Детальніше...

3 тиждень вагітності: що відбувається

Третій тиждень вагітності в акушерській практиці вважається періодом запліднення. Це пов'язано з тим, що з медичної точки зору, термін вагітності треба відраховувати від першого дня менструального циклу.

Детальніше...

Ось настав момент, коли яйцеклітина і сперматозоїд злилися воєдино, і тепер з двох організмом з'явився один - ембріон. Третій тиждень акушерської вагітності настала.

Детальніше...

Третя акушерська тиждень вагітності є дуже важливим періодом, адже в цей час відбувається зачаття (якщо запліднення на другому тижні менструального циклу ще не було), а також принцип поділу яйцеклітини і потрапляння її в порожнину матки.

Детальніше...

3 тиждень вагітності фото

Фото: 3 тиждень вагітності

довгоочікувана 3 тиждень вагітності - Дуже важливий етап. Саме в цей період зароджується нове життя. Відбувається перехід вагітності зі стадії планування в стадію реальності.

Детальніше...