2 тиждень вагітності

Отже, перший тиждень акушерської вагітності завершилася. Що ж очікує жіночий організм тепер? Які секрети таїть «овуляція»? Чи можливо підвищити вірогідність зачаття?

Детальніше...

другий тиждень вагітності

Ви остаточно вирішили що хочете мати дитину, тепер від вас і вашого чоловіка будуть потрібні всі зусилля, щоб з розряду запланованої вагітності, вона перейшла в реальну.

Детальніше...

2 тиждень вагітності ознаки

На терміні вагітності 2 тижні цікаве положення, з точки зору акушерів, діагностувати практично неможливо. Але в жіночому організмі вже почалася потужна перебудова гормонального фону, готуючи все тіло до виношування дитини, і більшість майбутніх матерів в тій чи іншій мірі відчувають ці зміни.

Детальніше...

триместри вагітності по тижнях

9 місяців вагітності в житті будь-якої жінки є не тільки найщасливішими, а й самими непередбачуваними. Щотижня, кожен день, кожну годину в її організмі відбуваються кардинальні зміни.

Детальніше...

ознаки і відчуття

Початок вагітності з акушерської точки зору відраховується з першого дня попередньої менструації. Тому другий тиждень вагітності в медицині означає, що запліднення ще не настав, але жіночий організм вже готується до цього процесу.

Детальніше...

Календар вагітності

1-2 тижні вагітності

Вагітність починається з моменту запліднення або зачаття. Це складний комплекс біологічних процесів злиття жіночої і чоловічої клітин, з'єднання їх генів в одну нову клітку, яка і являє собою новий дочірній організм.

Детальніше...

На 1 - 2 тижні календаря вагітності ти ще не вагітна. Протягом перших двох тижнів почнеться твій новий цикл, відбудеться овуляція і запліднення (ура!) Твоєї яйцеклітини.

Детальніше...

Друга семиднівка для вагітної жінки - період, в якому найчастіше виникає паніка. Майбутня мама автоматично починає замислюватися, яким чином необхідно міняти свій спосіб життя, боятися нових відчуттів.

Детальніше...

перші дні вагітності симптоми

Симптоми вагітності в перші дні - процес суто індивідуальний. У деяких жінок взагалі не відзначається ніяких ознак вагітності і особливостей, у інших же зміни з перших днів вагітності виражені більш явно, що переплутати цей стан просто не можливо, тим більше, якщо вагітність не перша.

Детальніше...

І якщо жінка зважилася на такий крок, то потрібно вибирати найбільш безпечному способі, який буде найменш шкідливий для організму.

Але потрібно пам'ятати, що навіть якщо буде обраний найбільш оптимальний варіант, який приносить мало шкоди жіночому організму, все одно існує ймовірність виникнення безлічі негативних наслідків.

Детальніше...