Читайте в цій статті:

Перш ніж почати розбиратися в причинах і наслідках токсикозу, необхідно зрозуміти, що ж таке процес інтоксикації. Саме визначення токсикозу несе в собі інформацію про найпоширеніший стані вагітної жінки, яке часто супроводжується нудотою, блювотою, слабкістю, відразою від багатьох видів продуктів.

Детальніше...

Один з найприємніших періодів виношування, це чотирнадцята тиждень вагітності. Живіт поки не настільки помітний, але зміни в організмі відбуваються колосальні.

Детальніше...

14 акушерської тижнем вагітності відкривається другий триместр вагітності. Цей період можна вважати найсприятливішим в виношуванні. Більшість ризиків залишилися позаду.

Детальніше...

14 тиждень вагітності можна назвати своєрідним «переломним» моментом - на цьому терміні починається другий триместр вагітності. А значить, з цього моменту більшість патологій і аномалій для плода вже не такі страшні, як на ранніх етапах вагітності.

Детальніше...

10 тижні вагітності

Десятий тиждень вагітності завершує найважливіший період вагітності, в якому відбувається закладка і формування життєво важливих органів. Перші 8 - 10 тижнів вагітності, саме той період, в який жінці особливо слід берегти своє здоров'я, уникати простудних захворювань і прийому групи препаратів, заборонених в першому триместрі вагітності.

Детальніше...

 • 14 тижнів вагітності

Подивіться як розвивається ваша дитина

 • 14 тижнів вагітності

  М'язи обличчя вашої дитини починають тренуватися, зображуючи різні гримаси, хмурячись або посміхаючись

 • 14 тижнів вагітності

  До кінця 14 тижня руки вашого малюка стають пропорційні його тілу

 • Детальніше...

  З першої по останню тиждень вагітності харчування жінки має бути збалансованим. Важливо включити в раціон мами продукти, які будуть максимально корисними і легкозасвоюваними.

  Детальніше...

  алкоголь під час вагітності

  Поетичний образ щасливої ​​жінки, яка чекає малюка, погано в'яжеться зі спиртним. Але негативний образ майбутньої мами, що тримає в руках чарку з алкоголем - це не найстрашніше.

  Детальніше...

  Ознаки синдрому Дауна більш десяти років діагностуються лікарями на ранньому терміні вагітності. Первинне скринінгове дослідження включає в себе УЗД і біохімічний аналіз крові.

  Детальніше...

  вагітність

  На 10 тижні вагітності закінчується найкритичніший етап розвитку ембріона. Завершується формування внутрішніх органів, триває активний розвиток центральної нервової системи.

  Детальніше...