Сестра народила на 29 тижні двійнят - потрібні поради

Пишу Вам в личку.

Не треба чекати дива, треба робити його своїми силами.

Величезне вам спасибі.

Домовляйтеся переводити в Охматдит, до Король. Завідує перекладом Іванова Тетяна Павлівна, начмед. Друге за ступенем важливості - це неврологічні наслідки. Є такий невролог Здвіжкова Віра Миколаївна, в архіві є її моб, здзвонитеся з нею і паралельно консультуйтеся, що і як робити, що б мінімізувати наслідки.

C Тетяною Павлівною я домовлялася особисто, не маючи ніяких зв'язків. Їдьте в Охматдит і благайте її.

я як завжди за Богатирську. як завжди я за Богатирську. Фахівці дуже хороші і на відміну від Охматдиту дуже нова апаратура, так як самої реанімації всього близько 7 -10 років. Якщо є можливість на Богатирську, то рекомендую.
Нас там виходили 27 тижнів, 1100 хлопчик.
Якщо будуть питання, то в асі цілий день 152948997 або в личку / пошту.

і подружкіной сина, прада 2 кіло, але був у важкому стані там виходили ()

Ми = Андрій і Поліна

Нам онука виходжували в Охматдиті, ми теж домовлялися, але зараз. напевно, все ж шкодую, що не на Богатирській. Та й за великим рахунком, як пощастить. Дочка народжувала на 30 тижні в 7 пологовому будинку, в результаті у дитини ВШК 3 ст. потім перевели в Охматдит, я поруч бевочка народила дівчинку теж на 30 тижні теж з ВШК 3 ст, її забрали на Богатирську, В результаті у дитини було набагато менше неврологічних проблем, але може як пощастить, до того девчекі більш життєздатні. А Король з Охматдиту, тітка зі своїми мухами, але спец.

Дякуємо! будемо думати

29 тиждень вагітності

29 тиждень вагітності є останнім робочим тижнем перед декретною відпусткою. Більшість жінок відзначають, що ходять на роботу на цьому тижні лише для того, щоб поговорити з колективом, адже працювати вже немає абсолютно ніякого настрою. Хочеться обговорити всі свої плани стосовно справ в декретній відпустці, і після народження малюка.

Що відбувається на 29 тижні вагітності

Дитина в 29 тижнів вагітності

За цей тиждень малюк не сильно виростає в своїх розмірах. Як правило, вага дитини в 29 тижнів становить близько 1300 кг, а в довжину він досягає близько 37 см. Якщо з якихось причин у вас почнуться на цьому терміні пологи, дитина народжена в 29 тижнів вже має всі шанси вижити, завдяки сучасній медицині . Хоча, звичайно, набагато краще «посидіти» йому в животику до покладеного терміну в 38 тижнів, коли малюк буде вважатися доношеним. Кроха активно накопичувати підшкірний жирок і набирає у вазі. Уже зараз у малюка досить пухкі щічки, це закладено природою для смоктання маминих грудей після народження. До цього моменту у нього вже повністю сформувалися зір, нюх, слух і смакові рецептори. Сформувалися всі внутрішні органи і зараз лише доходять до своєї досконалості. Дитина грає зі своїми ручками і ніжками, хапаючи їх і розглядаючи. За ритмічного здригуванню всередині живота ви можете відчувати як малюк гикає.

Відчуття на 29 тижні вагітності

Харчування на 29 тижні вагітності має залишатися правильним, тобто збалансованим і повноцінним. Їжте невеликими порціями 5-6 разів на день, включаючи в свій раціон свіжі овочі і фрукти, каші, злакові, рибу, сир і кисломолочні продукти. Виключіть жирні, смажені, сільносоление страви, а також будь-які продукти швидкого приготування і фаст-фут. Також слід звернути увагу на споживання алергенних продуктів, особливо, таких як шоколад і цитрусові фрукти, адже імунна система малюка дуже сильно на них реагує.

Постарайтеся не переживати і не хвилюватися через дрібниці. Зайва тривога, стресовий стан або навіть паніка скоєно не потрібні ні вам, ні дитині. Приділяйте собі більше уваги і продовжуйте стежити за станом шкіри, волосся і нігтів. Сходіть в перукарню або зробіть манікюр, адже зараз ви найщасливіша жінка на всьому білому світі, так будьте ще і найкрасивішою!

Аналізи на 29 тижні вагітності

Як правило, на цьому тижні не потрібні якісь додаткові обстеження. Як завжди, вам буде необхідно здати аналізи сечі і, можливо, крові, щоб лікар міг судити про протікання вагітності, грунтуючись на їх результати і результати огляду. На прийомі лікар зробить виміри окружності вашого животика, прослухає серцебиття малюка і пальпирует його положення, також перевірить наявність набряків.

Любов і сім'я

13 Тиждень Вагітності Не дивлячись на упередження на рахунок самої цифри -13 тиждень вагітності є досить сприятливим періодом, вагітна може полегшено зітхнути: ранній токсикоз вже.

Вагітність 28 тижнів, захворіла, горло болить, ніс закладений. ніж лікуватися? Вагітність 28 тижнів, захворіла, горло болить, ніс закладений. ніж лікуватися? Доведеться потерпіти, ніяких таблеток, а так.

Лікування зубів на 8 місяці вагітності, застосування анестезії Складно знайти людину, яка з радістю відвідує стоматолога. Навіть якщо з'являється больовий синдром, ми терпляче чекаємо, що «саме пройде».