• 13 тиждень вагітності живіт

Подивіться як розвивається ваша дитина

 • 13 тиждень вагітності живіт

  Ваша дитина починає ковтати і мочитися амніотичної рідиною

 • 13 тиждень вагітності живіт

  Голова вашої дитини стає більш пропорційною, її розмір становить приблизно третину від розміру тіла

 • Детальніше...

  Термін вашої вагітності 13 тижнів. Малюк важить близько 14-25 грамів. Розмір його від маківки до крижів (в положенні сидячи) близько 6,5-7,8 см. Ви на завершальній тижня першого триместру вагітності!

  Детальніше...

  13 тиждень вагітності руху дитини

  13 тиждень вагітності - початок самого спокійного і приємного періоду вагітності. Токсикоз, слабкість, погане самопочуття вже залишилися позаду. Тіло починає приймати нову форму, а це означає, що настав саме час для перегляду свого гардероба і шопінгу по спеціалізованим "вагітним" магазинам.

  Детальніше...

  Ваш майбутній дитина на 13 тижні вагітності

  Вітаємо, у вас почалася 13 акушерська тиждень вагітності: від моменту зачаття пройшло близько 11 тижнів. Почався четвертий місяць вагітності.

  Детальніше...

  Шлях до материнства досить складний, адже протягом всієї вагітності жінка стикається з різними труднощами. В голові у жінки, весь час крутиться думки, чи зможе вона народити і виносити малюка, чи вистачить їй здоров'я і не готує їй доля казусних сюрпризів. З кожною новою тижнем вагітності, жінка проходить певний етап, стикається з низкою труднощів, але тим не менше на крок ставати ближче до зустрічі зі своїм малюком. Багато хто вважає, що найбільш важливий період вагітності, це перший триместр, але насправді, кожен тиждень, день і хвилина дуже важливі протягом 9-ти місяців, оскільки кожен новий день приносить свої результати, які так чи інакше відображатися як на відчуттях жінки , так і розвитку плода.

  13 тиждень вагітності - кінець першого, початок другого триместру вагітності. Прекрасний період, коли відсутня токсикоз і ризик переривання вагітності знизився в кілька разів. Згідно акушерським підрахунками, 13 тиждень, це 9 тижнів від останньої менструації і 11 тижнів від зачаття, а це означає, що настав 4-й місяць вагітності. Що відбувається на 13 тижні в організмі жінки, що відчуває майбутня мама і як почуває себе плід?

  Що відбувається в організмі жінки

  На 13 тижні майбутня мама вже познайомилася з малюком і отримала перше фото, яке прикрасить дитячий альбом. В організмі майбутньої мами як і раніше йде гормональна перебудова, її внутрішні органи працюють в посиленому режимі, що часто відображається на стані здоров'я. У цей період, жінка все менше переживає про можливе викидень, йди ранкова нудота, дратівливість. 13 тиждень вагітності - що станься з мамою які відчуття випробовує жінка? Мабуть, таке питання хвилює багатьох вагітних.

  Матка майбутньої мами збільшується в розмірах, повільно піднімається в черевну порожнину, тому у деяких вже буде помітний невеликий животик.

  Живіт на 13 тижні практично непомітний, тому жінка ще не поспішає оновлювати гардероб. При цьому дуже важливо щоб на даному етапі, всі речі були вільні і не пригнічували животик мамі.

  Вагінальні виділення на даному терміні вважається нормою, але вони не повинні мати неприємний запах або бути кровянистого, гнійного або зеленого кольору. При появі таких виділень необхідно в терміновому порядку бігти до лікаря.

  Молочні залози на 13 тижні, активно готуватися до лактації. Груди починають збільшуватися в розмірах, а з сосків може виступати невелика кількість молозива, яке має жовтуватий колір і густу консистенцію.

  На терміні 13 тиждень вагітності, закінчується формування плаценти. У достатній великій кількості виробляється прогестерон і естроген. Товщина плаценти близько 16 мм. Вона повністю відповідає розмірам плода і вже пропускає через себе всі необхідні малюкові компоненти і поживні речовини.

  Що відчуває жінка

  13 тиждень вагітності - відчуття жінки, часто змушують майбутню маму все більше хвилюватися за плід, оскільки в цей період можуть бути присутніми деякі симптоми, які можуть налякати жінку.

  Задишка і печія. На зміну токсикозу приходять задишка і печія, які пов'язані з посиленим ростом матки і здавленням оточуючих органів. Задишка може з'являтися навіть при незначних фізичних навантаженнях.

  Детальніше...

  перше
  Вагітність - це не тільки радість, а й велика відповідальність. Майбутня матуся повинна розуміти, що з першого дня зародження в її утробі нового життя, вона у відповіді за здоров'я вже двох.

  Детальніше...

  вагітність 12 13 тижнів

  Вагітність - щасливе і прекрасне час. Особливо майбутніх матусь радує, коли закінчується перший триместр, що супроводжується нездужанням і токсикозом.

  Детальніше...

  Перший триместр вагітності нарешті добігає кінця, тривоги, найнебезпечніші періоди позаду. Напевно, багато хто встали на облік, і здали призначені аналізи. Токсикоз вже не так турбує як раніше, а може його зовсім немає. Гормональну рівновагу організму налагоджується, вже немає колишньої дратівливості.

  Після того, як пройде токсикоз, повернеться апетит. Це гарний час для складання оптимального харчування. Для плода важливі вітаміни і поживні речовини.

  Животик на цьому терміні вагітності непомітний. Пам'ятайте про те, що одяг має бути вільніше. Відмовтеся від штанів з вузьким, стискає поясом.

  13 тиждень - останній тиждень першого триместру. Перший важливий бар'єр позаду, органи плода сформовані.

  13 тиждень вагітності узі

  Так виглядає плід в 13 тижнів вагітності

  Які зміни відбуваються?

  Розмір матки збільшився досить сильно. Її можна промацати над лоннимі кістками. Для цього можна лягти на спину, і натискаючи руками, відчути округле утворення. Розміри дитини можна порівняти з персиком. Формування плаценти не закінчено, воно триває. Всім мамам, чий статок насторожує лікарів, призначають скринінг, результат якого покаже, чи є відхилення у плода.

  Малюк розвивається активно. Незважаючи на його крихітний розмір, у нього формуються молочні зубки. Починає закладатися кістковий скелет. Важливо в цей момент добре харчуватися, обов'язково включивши в раціон більше кальцію.

  Що таке скринінг?

  Скринінг (просіювання) - дослідження, що показує в нормі дитина. Період проведення 10 - 13 тиждень вагітності. У разі, якщо лікар запідозрив будь-які відхилення, він може призначити додаткові тести, для підтвердження або спростування цього. Скринінг роблять в певні терміни, він складається з наступних моментів:

 • УЗД проводиться на апараті експертного класу, але не будь-яким лікарем, а виключно гінекологом-сонолог. Це дозволяє виявляти найдрібніші відхилення у дитини.
 • Аналізи на гормони. Здати їх і зробити розшифровку можна на певний термін. Роблячи перший скринінг визначається тільки два гормону. У разі якщо жінці потрібен другий скринінг, лікар вирішує, скільки гормонів доведеться визначити.
 • Детальніше...

  13 тиждень вагітності харчування

  Не дивлячись на упередження на рахунок самої цифри - 13 тиждень вагітності є досить сприятливим періодом, вагітна може полегшено зітхнути: ранній токсикоз вже залишився позаду, як і гормональні сплески.

  Детальніше...

  13 тиждень вагітності

  узі. тринадцята тиждень вагітності.

  Тринадцятий тиждень вагітності - початок другого триместру. З моменту зачаття минуло вже близько 10-11 тижнів. За акушерським показниками жіночої вагітності близько 90 діб.

  Детальніше...