Загальні відомості

11 тижнів вагітності - скільки це місяців? Даний період є серединою третього місяця, першим триместром виношування плоду. Це час, коли у дитини з'являється хапальний рефлекс.

Детальніше...

Головна> Вагітність> 11 тиждень вагітності: розмір плода, фото УЗД

Перший триместр вагітності лікарі не дарма називають найважливішим. На даному етапі закладається здоров'я малюка, формуються його внутрішні органи, а організм жінки, часом, болісно, ​​звикає до нового стану.

Детальніше...

вагітність 11 тижнів відчуття в животі

11 тиждень вагітності ототожнюється подоланням першого триместру вагітності. До цього воістину знаменної терміну організм жінки адаптується до «цікавого положення»: пропадає нудота, дратівливість, знижується ймовірність викидня.

Детальніше...

одинадцята тиждень вагітності

Для багатьох жінок 11 тиждень вагітності приносить нові відчуття. Для цього етапу розвитку дитини характерно активне утворення плаценти. Тому втома і постійна сонливість стають звичними для даного терміну.

Детальніше...

Зміни в організмі жінки

У жіночому організмі на терміні 11 тижнів вагітності продовжують відбуватися досить істотні зміни:

  • Живіт стає трохи більше, у деяких жінок він навіть може бути помітним під одягом. Більш помітно змінюється фігура у жінок, вагітних двійнятами.
  • Матка ще не виходить за межі малого таза, але стала досить великої в обсязі.
  • Обмін речовин в організмі жінки стає більш інтенсивним, що пов'язано зі збільшенням потреби плода в поживних речовинах.
  • У разі дефіциту вітамінів або мікроелементів в раціоні харчування у жінки можуть почати випадати волосся, а нігті стають крихкими. Потоншати можуть навіть кістки, адже дитина забирає все необхідне з організму матері. Втім, у деяких майбутніх мам волосся і нігті, навпаки, стають більш здоровими і міцними, що пов'язано зі зміною рівня гормонів в організмі.
  • Токсикоз, як правило, відступає, але деяких жінок може турбувати нудота, а в тяжких випадках і блювота аж до 14 тижня. Проте 11-й тиждень вагітності - це час, коли апетит майбутньої мами нормалізується, тому вона відчуває себе не так погано, як раніше.
  • На зміну токсикозу може прийти печія, особливо якщо у жінки і до настання вагітності були проблеми з травленням.
  • Виділення на 11 тижні вагітності можуть стати більш рясними. Нормальним є білий або напівпрозорий відтінок слизу, а жовті або бежеві виділення можуть свідчити про приєднання інфекції або появі будь-якої патології. Лікар може призначити жінці "Тержинан", але трохи пізніше, ближче до середини вагітності, так як в першому триместрі застосування цього препарату протипоказано для майбутніх мам.
  • З сосків молочних залоз може виділятися молозиво в невеликому обсязі, не слід намагатися його видавлювати. За грудьми треба регулярно доглядати, проводити водні процедури, але не можна занадто інтенсивно розтирати соски рушником, так як це може привести до підвищення тонусу матки.
  • У деяких жінок посилюється пітливість, тому потрібно частіше приймати водні процедури.
  • Може збільшитися кількість сечовипускань, що пов'язано із загальним збільшенням обсягу крові і більш інтенсивною роботою нирок.

Детальніше...

На одинадцятому тижні вагітності триває інтенсивне зростання плоду. Майбутня мама починає відчувати себе трохи краще - токсикоз поступово зникає. Емоційний стан жінки поступово приходить в норму, так як вона вже звиклася з думкою про вагітність і майбутнє народження малюка.

Детальніше...

Якщо говорити про найголовніші системах і органах дитини, то всі вони в даний період часу знаходяться на етапі становлення. Стабільно працює поки тільки сердечко, яке здійснює близько 150 ударів в хвилину.

Детальніше...

У мене 10-11 тижнів вагітності двійня

Добрий день. У мене 10-11 тижнів вагітності (двійня) .На УЗД у мене показало що один плід трохи більше іншого. Скажіть будь ласка - це не небезпечно?

Детальніше...

11 тиждень вагітності відбуватися акушерський виділення фото плід 10 одинадцятий відчуття ХГЛ форум скільки місяць коричневий розмір особливість плід тягнути низ боліти поперек токсикоз голова кружляти зачаття двійня скринінг живіт кровотеча матка

Перші 10 тижнів вагітності минули, а значить, перший триместр вагітності пройдено. Настала 11 акушерська тиждень вагітності, яка принесла з собою нові відчуття і випробування.

Детальніше...

Завершальний період першого триместру, а саме 3 місяць вагітності, висуває підвищені вимоги до організму жінки. У цей час симптоми токсикозу зазвичай зберігаються, а майбутній мамі необхідно пройти цілий комплекс обстежень, так званий перший пренатальний скринінг.

Детальніше...