Завмерла вагітність на ранньому терміні

Кожна мама боїться почути страшний діагноз про своє немовля. Одним з таких діагнозів є завмерла вагітність. Однак не варто заздалегідь налаштовувати себе на найгірше: завмерла вагітність по статистиці припадає десь на 170-200 вагітностей.

Детальніше...

Норма базальної температури при вагітності

базальна температура при вагітності 36 8

Норма базальної температури при вагітності залежить від триместру вагітності. У першому триместрі вона повинна бути близько 37,0-37,5 градусів.

Детальніше...

Загальні відомості

Це завершенням найнебезпечнішого і переломного періоду розвитку малюка. Ризик самовільного викидня в середині третього місяця істотно знижується, а у дитини до цього часу вже сталася закладка всіх найважливіших органів і систем - спинного і головного мозку, серцево-судинної системи, органів дихання і шлунково-кишкового тракту.

Детальніше...

10 тиждень вагітності
Перші 9 тижнів вагітності є найнебезпечнішими для здоров'я і розвитку плода. Адже в цей період його організм піддається чималим випробуванням, так як багато лікарських препаратів надають тератогенну дію на плід.

Детальніше...

  • На поверхні шкіри з'являється тонкий пушок.
  • Формується діафрагма.
  • Яєчка плоду чоловічої статі починають виробляти тестостерон.
  • Починається формування верхньої губи на обличчі.
  • Частота серцебиття плода досягає 160-170 уд. / Хв. це в 2-2,5 рази частіше, ніж у дорослої людини.
  • Завершується процес формування кишечника.
  • Шлунок плоду знаходиться внизу черевної порожнини.
  • Обсяг навколоплідних вод, що оточують малюка в матці, становить близько 20 мл.
  • Мовою утворюються смакові сосочки, тому зовсім скоро майбутня дитина почне відчувати смак навколишнього його амніотичної рідини.

Детальніше...

20-й тиждень вагітності - половина шляху пройдена

20 тиждень вагітності руху дитини

Для більшості жінок 20-й тиждень ознаменована тим, що ви починаєте чути ворушіння вашого малюка в животику.

Детальніше...

На десятому тижні вагітності майбутня мама може полегшено зітхнути: формування всіх основних систем і органів плода нарешті завершено, тому майбутній дитині вже не загрожують можливі генетичні мутації.

Детальніше...

Особливості перебігу вагітності на 10 тижні

вагітність 10 тижнів
На 10 тижні вагітності ембріон вже називається плодом, більшість життєво важливих органів практично повністю сформовані, з великою активністю формується мозок малюка, а серцево - судинна система вже майже повноцінно працює.

Детальніше...

10 акушерська тиждень вагітності є перехідним періодом. На цьому терміні починається фетальний розвиток дитини. Ембріон, який до цього моменту був просто зародком, вже починає ставати повноцінним плодом.

Детальніше...

причини токсикозу

Ви носите під серцем дитину і щасливі, що в недалекому майбутньому побачите своє маленьке диво? Для жінки вагітність - це найяскравіший і незабутній період у її житті.

Детальніше...